Bu ürün ile istediğiniz ebatta ve istediğiniz şekilde kesimli, yüksek kaliteli ya da dış mekan şartlarına uygun kendinden yapışkanlı etiket siparişi verebilirsiniz.

Özel şekilli kesimli etiketler için, kesilmesini istediğiniz şekle ait kesim çizgilerini vektörel formatta iletmelisiniz.

Opak (Beyaz) folyo, şeffaf folyo, gümüş yaldız ve altın yaldız folyo malzeme opsiyonları ile yapıştıracağınız yüzeye en uygun ürünü oluşturabilirsiniz.

Oval, daire vb. şekiller haricinde, herhangi bir şekle sahip etiketler de üretilebilir.

Etiket Özellikleri:

  • Özel ebat yazarak sipariş
  • Özel kesim ayrıcalığı
  • Adet sınırı yok!
  • Opak (beyaz) malzeme seçenği
  • Şeffaf (transparan) malzeme seçeneği (beyaz boya kullanılmamaktadır!)

Yüksek Kalite için PP Malzemelere Lazer Baskı

Opak PP (beyaz) ve Şeffaf PP malzemeler PVC bazlı olup, yırtılmaz özelliktedir. Lazer baskı makinalarında basıldığından baskı kalitesi yüksektir. Dış mekan kullanım için uygun değildir. Laminasyon seçeneği ile çok uzun süre olmayan dış mekan kullanımlarında tercih edilebilir.

Dış Mekan Şartlarına Dayanıklı Etiketler

Opak Folyo, Şeffaf Folyo, Gümüş Yaldız ve Altın Yaldız adlı malzemeler PVC bazlı olup, yırtılmaz özelliktedir. PP ürünlerden farkı daha yumuşak ve uzayabilen bir yapıya sahip olmalarıdır. Bu ürünlere, dış mekan şartlarına  dayanıklı baskı yapılmaktadır. Hem malzemenin hem de baskının dayanıklı olması sayesinde, uzun süre sudan ve Güneş ışınlarından etkilenmez. Laminasyon tercihi ile hem kullanım süresi önemli ölçüde artar, hem de sürtünmelere karşı dayanıklılık kazanır.

İçten yapıştırmalı etiket mi arıyorsunuz? Tıklayın

Etiket ürünlerinin tamamı kendinden yapışkanlıdır.

Onlıne Fiyat Hesaplayın

Yükleniyor...
Etiket Ebadı Genişlik x Yükseklik (CM)

 

Laminasyon, etiketlerinizin uzun zaman ilk günkü gibi kalması için uygulanan koruyucu kaplamadır.


Kdv Dahil Toplam 12.51TL
Nakliye Seçenekleri
Toplam Tutar 12.51TL

Ürün İnceleme