Fiyat Hesaplayıcı

x
Kdv Hariç Toplam : 25.50TL 19.13TL
Toplam Tutar :   22.57TL kdv dahil

Araba camı çıkartmaları ile direksiyon başındayken bile müşterilerin dikkatini çekebilirsiniz!

Zamanınızın çoğunu mu yolda geçirmek zorunda mısınız? Araba camı çıkartmaları, hareket halindeyken işletmeniz hakkında farkındalık yaratmanıza yardımcı olur. Dayanıklı ve tamamen özelleştirilebilir etiketlerimizin, aracınızın arka veya yan camlarına yapıştırılması kolaydır. Üstelik bakımı daha da kolay: Çıkartma yerleştirildikten sonra, hava koşullarına dayanıklı ve su geçirmez etiketler iki yıla kadar harika görünmeye devam eder. Opak folyoda laminasyon seçeneği ile çok daha dayanıklı hale gelir.

Özel araba cam çıkartmaları oluşturmaya hazır mısınız? İlk olarak, etiketiniz için doğru yerleşimi ve malzemeyi seçin - arka camlar için one way vision (delikli folyo) önerilirken, arka yan camlarda beyaz (opak) folyo daha iyi görünebilir. İstediğiniz boyutu belirledikten sonra hazır tasarımınızı yükleyerek ya da kendi logonuzu ve birkaç reklam metni ekleyerek online tasarım yapabilirsiniz. Birkaç gün içinde arabanızı, kamyonunuzu veya minibüsünüzü profesyonel görünümlü bir şirket aracına dönüştürmeye hazır olacaksınız.

Malzeme: Beyaz (Opak) ve Delikli Seçenekler

Müşterilerin dikkatini çekmenize yardımcı olacak araba camı çıkartma seçenekleri sunmaktan gurur duyuyoruz. İstediğiniz camda işe yarayacak ve sürüş sırasında görüşünüzü engellemeyecek bir malzeme seçin.

Ürün İnceleme