Fiyat Hesaplayıcı

x
Kdv Hariç : 25.50TL 20.40TL
Toplam :   24.07TL kdv dahil

Nasıl sipariş vermek istersiniz?

Araba camı çıkartmaları ile direksiyon başındayken bile müşterilerin dikkatini çekebilirsiniz!

Zamanınızın çoğunu mu yolda geçirmek zorunda mısınız? Araba camı çıkartmaları, hareket halindeyken işletmeniz hakkında farkındalık yaratmanıza yardımcı olur. Dayanıklı ve tamamen özelleştirilebilir etiketlerimizin, aracınızın arka veya yan camlarına yapıştırılması kolaydır. Üstelik bakımı daha da kolay: Çıkartma yerleştirildikten sonra, hava koşullarına dayanıklı ve su geçirmez etiketler iki yıla kadar harika görünmeye devam eder. Opak folyoda laminasyon seçeneği ile çok daha dayanıklı hale gelir.

Özel araba cam çıkartmaları oluşturmaya hazır mısınız? İlk olarak, etiketiniz için doğru yerleşimi ve malzemeyi seçin - arka camlar için one way vision (delikli folyo) önerilirken, arka yan camlarda beyaz (opak) folyo daha iyi görünebilir. İstediğiniz boyutu belirledikten sonra hazır tasarımınızı yükleyerek ya da kendi logonuzu ve birkaç reklam metni ekleyerek online tasarım yapabilirsiniz. Birkaç gün içinde arabanızı, kamyonunuzu veya minibüsünüzü profesyonel görünümlü bir şirket aracına dönüştürmeye hazır olacaksınız.

Malzeme: Beyaz (Opak) ve Delikli Seçenekler

Müşterilerin dikkatini çekmenize yardımcı olacak araba camı çıkartma seçenekleri sunmaktan gurur duyuyoruz. İstediğiniz camda işe yarayacak ve sürüş sırasında görüşünüzü engellemeyecek bir malzeme seçin.

Baskimo ile tüm baskılı ürünleri online sipariş verin.

4 farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

1) Online Tasarla

İstediğiniz ürün için boş bir sayfa açın ve sıfırdan tasarım yapın

2) Şablon Seç

Belirli ürünlerde sunulan hazır tasarımları kendi bilgileriniz ile güncelleyin

3) Tasarım Yükle

İstediğiniz ürünü seçin ve baskıya uygun tasarım dosyanızı yükleyin.

4) Tasarımcı Desteği

En kolay sipariş yöntemi! İstediğiniz ürünü seçin ve istediğiniz tasarımı tarif edin ve siparişinizi tamamlayın.

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

  • Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
  • Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
  • Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme