Doküman Baskılar

Çok Sayfalı .PDF Dökümanları Çoğaltın

Bu ürün ile siyah beyaz ya da renkli çok sayfa içeren dökümanlarınızın baskısını yaptırabilir, birden fazla kopya halinde çoğaltabilirsiniz.

Her doküman için sepetinize ayrı bir ürün ekleyebilirsiniz.

  • Navigator I.Hamur 80gr Kağıt 

  • HD Kalite Baskı

  • Ciltleme seçeneği

  • Delme Seçeneği

  • Hızlı Kargo

Anında fiyat hesaplayın, hesaplayıcının altında bulunan "PDF YÜKLE" butonuna tıklayın ve siparişe başlayın.

 

Dokümanları Peş Peşe Yükleyin!

Birden fazla doküman varsa, dokümanları peş peşe sepete ekleyebilir, sepette her bir dokümanın sayfa sayısını güncelleyebilirsiniz.
 
 Özel Boyut Renkli Baskı
 Kitap Baskı (4 farklı boyut)

Fiyat Hesaplayıcı

(Min: 1, Max: 9999)
(Min: 1, Max: 9999)
Ürün Fiyatı : 12.50TL 10.63TL
Toplam :   12.54TL kdv dahil

Nasıl Sipariş Vermek İstersiniz?

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme