Lütfen Yükleme Yapmadan Önce Lütfen Dikkat!

Belge Renk Modu: CMYK
Boyut: Sipariş Boyutu ile Aynı Olmalıdır
Photoshop için Çözünürlük: 300pixel/inch

Taşma Payı
Zeminli tasarımlarda kesim sonrasında kenarlarda beyaz şeritler kalmaması için, arka plan rengi mutlaka her kenardan dışa doğru 2'şer mm dışa taşırılmalıdır. 5x7cm etiket içim tasarım dosya 5,4x7,4cm olmalıdır.

Güvenlik Sınırı
Kesim sırasında kayıp olmaması için metin, şekil, logo ve benzeri nesneler kenarlara en az 3mm uzakta olmalıdır. Kenarlara yakın olmamalıdır!

Tasarım Ekle Nedir?
Tasarım Ekle butonuna tıklayarak aynı boyut, aynı kesim şekli ve miktar için 20 adete kadar farklı tasarım yükleyebilirsiniz. Sepette tek ürün olarak gösterilir. Sepete ekledikten sonra ön izleme görseli üzerinde tıklayarak tüm tasarımları görebilirsiniz. Tüm tasarımların eksiksiz yüklenmiş olduğundan emin olmadan siparişi tamamlamayınız!

Örnek: 5x8cm boyut ve 200 adet için 10 farklı tasarım yüklerseniz, her bir tasarım 20 adet basılır.

Ürün Ekle Nedir?
Ürün Ekle butonuna tıklayarak aynı boyut için başka tasarımlar yükleyebilirsiniz. Sepette ayrı ürünler olarak gösterilir. Sepete dilediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz. Her bir ürünün miktarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. 

Örnek: 5x8cm boyut ve 200 adet için 10 farklı tasarım yüklerseniz, her bir tasarım sepete ayrı ürün olarak eklenir. Sepette her ürünün miktarını ve ürün seçeneklerini değiştirebilirsiniz.

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
 
 
x
 
 
*
 
Geçerli girişi giriniz
*
 
Geçerli girişi giriniz
*