Kendiniz ve sevdikleriniz için mükemmel sanat eseri görünümlü kolaj fotoğrafara sahip olabilirsiniz!

Baskimo, djital fotoğraf koleksiyonunuzu mükemmel bir ana fotoğraf ile birleştirerek hayat veriyor!

Tek yapmanız gereken harika bir ana fotoğraf seçmek ve kolaj yapılmasını istediğiniz fotoğraf koleksiyonunuzu sistemimize yüklemek.

Ana fotoğrafınız nasıl olmalı?

Foto Mozaik siparişiniz için en uygun ana fotoğraf tek bir kişinin olduğu, yakın çekim bir profil fotoğraf olmalıdır. Grup fotoğrafları, mazara fotoğrafları vb. fotoğraflarda sonuç beklentinizi karşılamayabilir!

Foto kolaj ile sanatsal görünümlü sonuç için fotoğraf sınırı yoktur! Dilediğiniz kadar fotoğrafınızı bize iletebilirsiniz. Az sayıda fotoğraf ilettiğiniz takdirde fotoğraflar tekrar edilerek kullanılır. 
Uzaktan mükemmel görünen Foto Kolaj, yakından incelendiğinde fotoğraf koleksiyonunuzu eşsiz bir şekilde size gösterir.

Baskimo, hem uzaktan hem de yakından takdir edilen bir sanat eseri oluşturmak için gelişmiş algoritmalar kullanan bir yazılım ile sizin ve sevdiklerinizin seveceği 
görseller üretir.

Foto Mozaik ile Farkı Nedir?
Foto Mozaik standart büyüklükte küçük resimlerin bir araya gelmesi ile oluşurken, Foto Kolajda ayrıntı gereken bölümlerde küçük resim ebatları daha küçük, ayrıntı olmayan bölümlerde daha büyük olmak üzere her bölümde farklı gelişmiş algoritmalara göre yerleştirilir. Böylelikle çok daha anlaşılır, sanat eseri görünümlü fotoğraflar elde edilir.

Siz onaylamadan basılmaz!

Kolaj fotoğrafınız tamamlandığında incelemeniz için hesabınıza yüklenir. Hesabınıza giriş yaparak onay verebilir, baskı sürecini başlatabilirsiniz.

Hangi ürünleri sipariş verebilirim?

İster dijital ortamda dosya olarak, ister fotoğraf baskı, isterseniz kanvas tablo olarak sipariş verebilirsiniz.

Dijital olarak alacağınız kolaj fotoğrafınızı tüm baskılı ürün siparişlerinizde de kullanabilirsiniz. Dev ebatlarda bile!

Onlıne Fiyat Hesaplayın

Yükleniyor...

Sepya renk örneği

Kdv Dahil Toplam 91.66TL
Türkiye Geneli Kargo
Toplam Tutar 91.66TL

Ürün İnceleme