fotoğraf çekimi için arka fon

150TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo!

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

  • Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
  • Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
  • Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Fiyat Hesaplayıcı

Avrupa Branda Metal Delikli

Bu seçimi yaptığınızda, belirtilen boyutta, fotoğraf çekimi sırasında parlama yapmayan Avrupa Branda üzerine yüksek kalite baskı yapılan branda afiş, ip ile asabilmeniz için köşelerine metal delik açılarak gönderilir.

Quick Banner

Bu seçimi yaptığınızda, kenarları düzgünce kesilen Avrupa branda afiş, Quick Banner ile birlikte gönderilir.

Quick Banner hareketli bir poster tutucudur. Quick Banner posterinizi özel kelepçe yapısıyla sıkıca kavrar ve esneme yapmaz. Quick Banner çantasının içinde her yere taşıyabileceğiniz bu set sayesinde afişinizi asmak için bir duvar veya panoya ihtiyaç duymazsınız. Quick Banner sayesinde büyük boy posterlerinizi kolayca taşıyabilir ve kurabilirsiniz. Quick Banner manuel sistemle kurulur ve 45 saniye gibi kısa bir sürede kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Quick Banner
Avrupa Branda Metal Delikli
Quick Banner

Kdv Hariç Toplam : 126.50TL 101.20TL

Toplam Tutar : 101.20TL +kdv  ( 119.42TL kdv dahil )

Ürün İnceleme