Öğrencilerinize, çalışanlarınıza, üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu defter hediye ederek onları mutlu etmek ister misiniz?

O halde hemen şimdi bir kişiye özel defter siparişi verin.

Bu özel, ekonomik üründe kapaklar kuşe kartonlara renkli baskı yapılır, iç sayfalar ise baskısız olarak gönderilir.

Şirketler çalışanlarına, öğretmenler öğrencilerine, okul müdürleri öğretmenlerine kapağında resimleri bulunan ve isimlerinin yazdığı defterler hediye edebilir.

Hediye defter üretim süresi sipariş miktarına göre, 1-4 iş günü arasında değişmektedir.

DEFTER KALİTESİ NASIL?

  • İç sayfalar

I.hamur 80gr kağıt, baskısız

  • Kapaklar

Ön Kapak renkli, Arka Kapak Renkli, Kapak içleri baskısız

  • Ciltleme

Amerikan Cilt

150TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo!

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

  • Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
  • Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
  • Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Fiyat Hesaplayıcı

(Min: 1, Max: 250)

Kdv Hariç Toplam : 20.30TL

Toplam Tutar : 20.30TL +kdv  ( 23.95TL kdv dahil )

Ürün İnceleme