Kişiye Özel Magnet

Özel günleriniz için kişiye özel magnet sipariş edin!

Kişiye özel magnetler, 1 adetten itibaren sipariş edilebilmesi ve 1-2 günde gönderim ile çok tercih edilen ürünlerdendir.

HD baskı kalitesi ve parlak koruyucu kaplama uygulaması ile mükemmel görünümlü magnetlere sahip olabilirsiniz.

Standart olarak 0,6mm kalınlığında gönderilen magnetler için 3mm Plastik Malzeme opsiyon olarak sunulmuştur.

ONLINE TASARIM YAPIN!

Magnet siparişinizi, hazır tasarımınızı yükleyerek ya da fotoğrafınızı yükleyerek online tasarım stüdyosunda isediğiniz yazıyı ekleyerek verebilirsiniz.

Online tasarım stüdyosu kullanımı çok kolay, bir o kadar harika tasarımlar yapabileceğiniz gelişmiş bir yapıya sahiptir. Tasarımıza bilgisayarınızdan, Facebook ve Instagram hesaplarınızdan ya da Fotolia kütüphanesindeki milyonlarca görselden birini ekleyebilir, istediğiniz metni yazabilirsiniz. Dilerseniz Baskimo'nun ücretsiz görsellerini kullanarak harika tasarımlar yapabilirsiniz.

Magnet Özellikleri

  • HD Kalitede Dijital Baskı ile canlı renkler
  • Parlak koruyucu kaplama ile pırıl pırıl görüntü
  • 0,6 mm Mıknatıs Kalınlığı
  • 3mm plastik malzeme opsiyonu

100TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo!

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

  • Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99 / PTT Kargo – 444 1 788) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
  • Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
  • Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Fiyat Hesaplayıcı

(Min: 1, Max: 200)

Jelatin hediye paketleri, stok durumuna göre farklı renklerde gönderilebilmektedir.

Her bir magnet ayrı ayrı paketlenir ve paket üzerine ekstra fiyonk eklenir.

Kişiye özel magnetler, standart olarak 1 mm kalınlığındadır. Yumuşak malzemedir. Sert ve daha kalın malzeme seçenekleri bulunmaktadır. 3mm Foreks (plastik malzeme) seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Kdv Hariç Toplam : 5.00TL
Toplam Tutar : 5.00TL +kdv  ( 5.90TL kdv dahil )

Ürün İnceleme