BASKİMO EASY APP, KOLAY UYGULANABİLİR REKLAM BASKILI FOLYO

Easy App, hızlı, kolay ve kabarcıksız uygulama imkanı sunan noktalı yapıda özel bir yapışkan sistemine sahip reklam folyosudur. Hızlı, kolay ve kabarcıksız uygulamanın yanı sıra hızlı ve kolay sökülebilme imkanı da sunan bu ürün; reklam kampanyaları, mağaza vitrin uygulamaları, fuar arka plan görselleri gibi kısa süreli iç mekan uygulamaları için idealdir. Özellikle zincir mağaza ve marketlerin kısa süreli reklam kampanyalarında mağaza/market personelinin vitrinlere kolaylıkla uygulama yapabilmesi hız ve esneklik sağlarken; uygulamanın personel tarafından yapılabilmesi herhangi bir ekstra maliyet doğurmaması bakımından ekonomik avantaj sağlar.

Ürün, uygulandığı yüzeyden 6 ay içerisinde sökülürse herhangi bir yapışkan izi bırakmadan sökülebilme imkanı sunar.  Cam ve benzeri pürüzsüz yüzeylerde kullanılabilir.

Maksimum baskı genişliği 135 cm'dir ve rulo baskı yapılır.

Daha büyük boyutlar, malzemeye göre binme payı verilerek bölünür.

Hava Kabarcıksız

Kolay Uygulama.

Herkes İçin!

Fiyat Hesaplayıcı

x
Ürün Fiyatı : 110.00TL 88.00TL
Toplam :   103.84TL kdv dahil

Online Sipariş Verin!

  • Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.

  • Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.

  • 4 farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

  • Fiyat hesaplayıcı, ürün özellikleri ve sipariş butonlarını görmek için kaydırın.

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme