Sipariş vermeden önce, sayfanın altında bulunan gerçek kullanıcı yorumlarını inceleyin.

Kupa baskı, kişiye özel baskı yapılabilen hem güzel bir hediye hem de harika bir promosyon ürünü!
Hediye Edin!
Sevdiklerinizi, fotoğraflarının basılı olduğu kupa bardak hediye ederek şaşırtın.
Promosyon Dağıtın!
Şirketinizin logosunun basılı olduğu kupa bardakları müşterilerilerinize hediye ederek sürekli gözönünde olun, unutulmayın.
Yüksek baskı kalitesi ve canlı renkler ile Baskimo ayrıcalığını fark edeceksiniz.
Kişiye Özel Kupa Baskı Siparişi Verin!
Personelinizi, okulunuzun öğretmenlerini, öğrencilerini, üyelerinizi, müşterilerinizi üzerinde isimlerinin yazılı olduğu kupa bardaklar ile mutlu edin!

Sihirli Kupa
Sihirli Kupa, soğuk iken siyah görünen, içerisine sıcak sıvı konulduğunda rengi beyazlaşan ve üzerindeki baskıyı gösteren ilginç bir üründür. Sihirli Kupa baskı ile sevdiklerinize sürpriz yapabilir, onları şaşırtabilirsiniz.

150TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo!

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

  • Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
  • Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
  • Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Fiyat Hesaplayıcı

Sihirli KupaKalpli Kulplu Beyaz Kupaİçi Renkli Kupaİçi ve Kulbu Renkli Kupa
Kdv Hariç Toplam : 34.65TL 27.72TL
Toplam Tutar :   32.71TL kdv dahil

Ürün İnceleme