ekonomik kartvizit

"Zaman değil, fiyat önemli" diyorsanız, Ekonomik Kartvizit tam size göre! Hemen bir ekonomik kartvizit siparişi verin!

  • Akıllı fiyat hesaplama modülü ile ihtiyacınıza uygun kartvizit özelliklerini belirleyin, online fiyat hesaplayın!

  • Kendi tasarımınızı yükleyin, kartvizit siparişinizi hızlıca tamamlayın.

  • Hazır kartvizit şablonlardan birini seçin ve kendi bilgilerinizle güncelleyin.

  • Gelişmiş, ücretsiz online tasarım stüdyosu içerisinde bulunan yüzlerce şekil, logo, görsel ve yazı tipi ile kendi kartvizit tasarımınızı oluşturun.

Organize Matbaa Üretimi
Ekonomik kartvizitler organize matbaa üretimidir. Birçok farklı tasarım birlikte basılır. Bu nedenle fiyatı uygundur. Üretim süresi minimum 5 iş gününden başlar, ürün cinsine ve opsiyonlarına göre 15 güne kadar uzayabilir.
Eğer siz de kartvizit ihtiyacınız için yüksek bütçe ayırmak istemiyorsanız, Ekonomik Kartvizit sizin için ideal bir ürün.
Şunu bilmeniz de yarar var! Farklı yöntemlerle baskı yapılabilecek diğer ürünler ile renk farklılıkları olabilir.

150TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo!

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

  • Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
  • Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
  • Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Fiyat Hesaplayıcı

Kabartma Lâk, mat kaplamalı ürünlerde bölgesel metin, logo vb. parlatma işlemidir. Lak yapılacak alanları gösteren bir tasarım dosyası iletilmediği taktirde, ekibimiz tarafından uygun görülen nesnelere uygulanacaktır.

350gr. Kuşe Karton

350gr kuşe kartonlara tek ve çift taraflı baskı yapılabilir. Selefon standarttır. Kısmi Lak ya da Kabartma lak uygulanabilir. Çift taraflı baskılarda, özel kesim ya da oval köşe kesimi seçeneği sunulur.

Sıvama Kartvizit

Sıvama Kartvizitlerde ebat 82x52mm'dir. Sıvama kartvizitler, standart olarak oval köşe kesimli ve kabartma laklı olarak üretilir.

Kdv Hariç Toplam : 88.25TL

Toplam Tutar : 88.25TL +kdv  ( 104.14TL kdv dahil )

Ürün İnceleme