Lensli Magnet

Markanızın sürekli göz önünde olması, iletişim bilgilerinizin her an ulaşılır olması her ticari işletme sahibi için önemlidir.

Lensli Magnetler, markanızın sürekli akılda kalması ve iletişim bilgilerinize her an ulaşılabilir olmasını sağlaması açısından, dikkat çekici, ekonomik ve harika bir reklam aracıdır.
Online sipariş verebileceğiniz lensli magnetler, üstün ofset baskı kalitesi ile sizlere ulaşır.

Ebat4,7x6,6cm
Baskı4 Renk CMYK Baskı
Kağıt250gr. Amerikan Bristol
Malzeme0,40 Micron Magnet 
KesimOval ya da Özel Kesim

 

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

  • Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
  • Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
  • Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Fiyat Hesaplayıcı

Düz Köşe
Oval Köşe
Özel Kesim
Kdv Hariç Toplam : 352.86TL 264.65TL
Toplam Tutar :   312.28TL kdv dahil

Ürün İnceleme