Teşekkür Kartı

Her değerli anın ardından, en sıcak duygularınızı ifade etmek için özel olarak tasarlanmış bir teşekkür kartı sunuyoruz. Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınıza yönelik bir yelpazede, kaliteli kağıt seçenekleri ve estetik tasarımlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Profesyonel çizgimiz, elegan dokunuşlarla buluşarak, her bir teşekkürler kartınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun altını çiziyor.

Birbirinden zarif kart seçeneklerimiz arasında, düz ve dokulu kağıt seçeneği bulunmakta; böylece kartlarınız için benzersiz bir his yaratabilirsiniz. Ürün ile birlikte sunduğumuz hazır tasarımlar, zamandan tasarruf etmenizi sağlarken, aynı zamanda profesyonel bir görünüme kavuşmanıza olanak tanır. Ayrıca, kişisel zevklerinizi yansıtmak isterseniz, online tasarım aracımızı kullanarak, kartlarınızı baştan yaratabilirsiniz.

Farklı Boyut ve Katlanmış Seçenekleri

Mevcut standartların ötesinde, müşterilerimiz için farklı boyutlarda sunmaktayız. Bu sayede, teşekkürlerinizi daha büyük bir yüzeyde ya da kompakt bir şekilde iletebilirsiniz. Ayrıca, kartlarımız katlanmış seçeneği ile de mevcuttur; bu, içine daha uzun mesajlar yazmanıza ya da her iki yüzeyi de tasarımınız için kullanmanıza olanak sağlar.

  • Klasik ve modern tasarımlar
  • Kişiselleştirilebilir boyut ve katlama seçenekleri
  • Çeşitli kağıt dokusu seçenekleri
  • Kolay kullanımlı online tasarım araçları
  • Hızlı ve güvenilir online sipariş süreci

İster kendi tasarımınızı yaratın, isterse hazır şablonlarımızdan seçim yapın, online sipariş kolaylığı ile kartlarınızı hızlı bir şekilde elde edin. Tüm süreç boyunca profesyonel desteğimizle, teşekkür kartlarınızın her detayının kusursuz olduğundan emin olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, siz değerli müşterilerimizin en iyi hizmeti alması için tasarlanmıştır.

Profesyonellik ve zarafeti temsil eden teşekkür kartlarımız, sizlere sadece bir kağıt parçası değil, kalıcı bir izlenim ve derin bir takdir ifadesi sunar. Şimdi teşekkür kartı koleksiyonumuzu inceleyin ve unutulmaz bir teşekkür mesajı hazırlamanın ilk adımını atın.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

Tasarım Hizmeti Al
İstediğiniz tasarımı tarif edin, logo vb gerekli görselleri yükleyin. Tasarım süreci siparişinizin tamamlanması ile başlar ve uzman grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanarak 24 iş saati içerisinde onayınıza sunulur.
İndirim kampanyaları tasarım hizmetinde geçerli değildir.

Ürün Fiyatı : 430.64TL +kdv
Toplam :   516.77TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme