Yükleme Yapmadan Önce!

Aynı boyuttaki her bir poster görselini, "Ekle" butonu yardımıyla peş peşe ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz görseller sepette ayrı ayrı, sıralı bir şekilde gösterilecektir. Her bir görselin önizlemesini görebilir, sepet ekranında, istediğiniz görselin miktar ve kağıt cinsi bilgilerini değiştirebilirsiniz.

Çok sayfalı .PDF dosyası da yükleyebilirsiniz. Bu durumda sadece 1. sayfanın önizlemesini görürsünüz. Fakat endişelenmeyin! Tüm sayfalar bize ulaşacaktır.

Çok sayfalı .PDF dosyası yüklediğiniz taktirde, miktar bölümüne toplam sayfa sayısını yazınız!

Google'dan temin edilen görseller çoğunlukla büyük ebat baskı için uygun değildir.

  1. Görsel boyutunun sipariş verecek olduğunuz ebatta olmasına dikkat edin!
  2. "Yatay" baskı siparişi için, "Dikey" görsel yüklemeyin!

Görselinizin sipariş vereceğiniz ebada uygun olup olmadığını anlamak için ONLINE TASARLA sipariş yöntemini tercih etmenizi öneririz.

Poster boyutunuzu seçtikten/özel boyut yazdıktan ve ONLINE TASARLA butonuna tıkladıktan sonra, yazmış olduğunuz ebada uygun bir boş sayfa açılacaktır. Görselinizi ekledikten sonra sayfada istediğiniz şekilde yerleştirebilir, yükseklik ve genişliğini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Google'da kaliteli görsel nasıl bulunur?

Web'de bulunan bazı görseller, yüksek çözünürlüğe sahip gibi görünebilir. Fakat bu görseller aslında kalitesiz bir görselin yüksek çözünürlükte kayıt edilmiş bir kopyası olabilir.

En Doğrusu Gördüğünüze İnanın!

Görselin kalitesinden emin değilseniz, bilgisayar ekranında (cep telefonu ile yapmayınız) yaklaşık olarak gerçek boyutunda görünecek şekilde büyütün ve dikkatlice inceleyin. Görseli yaklaşık olarak gerçek boyutunda incelediğinizde gördüğünüz görüntü sizin için yeterli ise siparişinizi gönük rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz.

*
 
Geçerli girişi giriniz
*
 
Geçerli girişi giriniz
Dosya büyüklüğü Max. 50MB
*

Siparişinizi dosya yüklemeden de tamamlayabilirsiniz. Dosyalarınızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş numaranızı da yazarak https://baskimo.wetransfer.com bağlantısı üzerinden gönderebilirsiniz.