Oto Kokusu

Oto Kokusu

Arabalar, sizi bir yerden diğerine götürmek, insanların hareket etmesine yardımcı olmak, arkadaşlara ve ailelere yolculuk yapmak için mükemmeldir. Fakat arabanız temiz değilse ve kötü bir kokusu varsa, kimse sizinle birlikte gitmek istemeyecektir.  Bazı kokular zamanla kaybolmak yerine daha da kötüleşir. Eğer arabanızın her zaman güzel koktuğundan emin olmak istiyorsanız, öncelikle temiz tutmak önemlidir. Ayrıca arabanızı taze ve misafirperver kokulu tutabilmek için kullanabileceğiniz birçok farklı ürün ve her türlü burnu memnun etmek için birçok farklı koku bulunmaktadır.

Baskimo oto kokusu ile müşterilerinizin araçlarında meltem havası estirin.

Oto kokusu, işletmeler için uygun maliyetli ama etkili promosyon ürünüdür.

Siz de marka logonuzun basılı olduğu oto kokusunu müşterilerinize sunarak etkili reklam yapın.

Oto Kokusu Özellikleri

  • 6x8cm ve 6x10 cm boyutlarında üretilir.
  • Avrupa Kalite Standartlarında üretim
  • Esanslamadan dolayı renklerde %20 değişme, kayıp olabilmektedir.
  • Yaklaşık üretim süresi 10 - 12 işgünü
  • Koku ömrü 5-7 gündür.
  • 1.000 adet ve katları şeklinde üretilir.
  • Ürünlerimizde emici özelliğe sahip emprenye koku kartonu kullanılır.

150TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo!

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

  • Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
  • Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
  • Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Fiyat Hesaplayıcı

Oval Köşe
Özel Kesim

Kdv Hariç Toplam : 767.25TL

Toplam Tutar : 767.25TL +kdv  ( 905.36TL kdv dahil )

İlgili ürünler

Ürün İnceleme