• Kredi Kartı Kalınlığında
  • Kredi Kartı ebadında (85x54mm)
  • Köşeler oval kesimli
  • 2-3 iş günü kargo!

Kredi kartı ebadında ve kalınlığında üretilen plastik kartları istediğiniz adetlerde verebilirsiniz.

Adet arttıkça düşen fiyat hesaplama sistemi sayesinde, yandaki fiyat hesaplama penceresinde Miktar yazan bölüme istediğiniz adeti yazarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kart tasarımınızı online yapabilir, hazır tasarımınızı yükleyebilir ya da tasarımınızı sonradan iletmek üzere tasarım yüklemeden sipariş verebilirsiniz.

"Grafik Tasarım İster misiniz?" seçeneğini EVET olarak işaretlediğiniz takdirde, gerekli bilgileri bize iletmeniz, tasarım sürecinin başlaması için yeterli olacaktır.

ÖNEMLİ NOT!

Kurumlara ait, indirim, avantaj vb. özellikler sağlayan isme özel kart üretimi mümkün değildir. Bu tarz plastik kart siparişleri sadece ilgili kurum yetkilileri tarafından verildiğinde işleme alınabilir.

 

Onlıne Fiyat Hesaplayın

Yükleniyor...

Açık renk zeminlerde MAT, koyu renk zeminlerde PARLAK kaplama önerilir.

Plastik kartınızla birlikte istediğiniz aksesuar varsa lütfen seçiniz.

Plastik Kartınızı, herhangi başka bir kılıfa gerek olmadan,yaka ipi ile boyna asmak için bu seçeneği işaretleyebilirsiniz.

Hazır tasarımınız yoksa ve "online tasarım yapamam" diyorsanız, bu seçeneği işaretleyebilirsiniz. Gerekli bilgileri bize ilettiğiniz takdirde kart tasarımınız ekibimiz tarafından hazırlanarak, baskı için onayınıza sunulacaktır.


Kdv Dahil Toplam 16.61TL
Türkiye Geneli Kargo
Toplam Tutar 16.61TL

Fiyat Listesi

SeçiminizMiktarMiktarFiyat
Standart11 16.61TL
24 9.97TL
59 8.64TL
1024 7.31TL
2549 5.98TL
5099 4.66TL
Detaylı Bilgi

Ürün İnceleme