Fiyat Hesaplayıcı

Kdv Hariç Toplam : 39.20TL
Toplam Tutar : 39.20TL +kdv  ( 46.26TL kdv dahil )

Pola Fotoğraflar ile Nostaljiye Var mısın?

Geçmiş yılların en popüleri olan polaroid fotoğraflar, Baskimo ile tekrar canlanıyor ve pola fotoğraflar olarak adresinize geliyor.

Dijital Baskı Değil, Gerçek Fotoğraf!

Orijinal Fujifilm fotoğraf kağıdı ve klasik banyolu sistem fotoğraf baskı ile fotoğraflarınız, en üstün kalitede ve pola fotoğraflar olarak size ulaşır.

Mutluluğunuza mutluluk katar...

İşte hem kaliteli hem de anlamlı bir hediye!

150TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo!

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

  • Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
  • Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
  • Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Kart BoyutuMiktar
78x98mm30 39.20TL

Ürün İnceleme