Yüksek sayıda bastırmak istediğiniz fotoğraflarınız mı var?

Gerçek fotoğraf kalitesi aramıyorsanız, bu ürün ile yüzlerce fotoğrafı kolayca dijital baskı siparişi verebilirsiniz.

Fotoğraflar seçiminize göre, seçtiğiniz boyuta sığdırılarak ya da kırpılarak baskılır.

Sığdır Seçeneği ile Baskı

Fotoğrafta herhangi bir kayıp olmaz, ancak fotoğraf boyutu ile baskı boyutu tam olarak uyumlu değilse solda sağda ya da yukardıda aşağıda beyaz boşluk kalabilir.

Kırpma Seçeneği ile Baskı

Fotoğraf seçmiş olduğunuz boyuta uygun olacak şekilde kırpılır. Fotoğraf boyutu ile baskı boyutu tam olarak uyumlu değilse, fotoğrafta kayıplar olabilir.

Deforme Seçeneği ile Baskı

Fotoğraf sipariş verilen boyuta tam sığacak ekilde boyutlandırılır. Fotoğrafta kayıp ya da beyaz boşluk olmaz, ancak deformasyon görülebilir.

 

Fiyat Hesaplayıcı

(Min: 100, Max: 10100)
KırpDeforme
Dosya Seç
Dosyayı buraya sürükle-bırak
Kdv Hariç Toplam : 43.50TL 34.80TL
Toplam Tutar :   41.06TL kdv dahil

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

  • Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
  • Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
  • Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme