Neden Baskimo ile Zemin Grafikleri?

 

Kolaylık: Ürün özelliklerini seçin, tasarımınızı yükleyin.

Özel boyutlandırma: 15x15cm’den , 120x120cm’e kadar

Kesim İşlemi: Basit kesimler fiyata dahildir, ancak özel kesimler de yapılabilir.
Garantili % 100 Memnuniyet:
İhtiyacınız olduğunda size yardım edebilecek, alanında uzman gerçek bir kişi ile görüşebilirsiniz.

Müşterilerinizin Online Baskı zemin grafikleri ile yere basmalarına yardımcı olun.

Zemin grafikleri, müşterilerinizin nereye gitmesini istediğinizi ve ne ile etkileşimde bulunmalarını istediğinizi yapabilmenize yardımcı olabilir. Yeni ürünleri ve yaklaşan etkinlikleri tanıtmak, mağaza içi özel ürünler sergilemek ve daha pek çok şey için yer işareti grafiklerini kullanın.

Zemin grafikleri mükemmel pazarlama araçlarındandır.

Potansiyel bir müşteri işyerinizin ortasında parlak renkli bir grafik görürse kayıtsız kalamaz.. Zemin grafikleri, yalnızca yüksek etkisi ile değil, aynı zamanda işinizi veya markanızı pazarlamanın maliyet açısından verimli bir yoludur. Mağazalar, alışveriş merkezleri ve diğer iç yürüyüş yolları için idealdirler.

Zemin grafiklerimiz tasarımınızı özelleştirmenizi sağlayan çeşitli özelliklere sahiptir.

Şeffaf ya da beyaz zeminli seçim yapabilmeniz mümkündür. İlk uygulamadan sonra altı ay boyunca temiz şekilde çıkarılabilir. Tüm zemin grafiklerimiz hem çizik hem kaymaya karşı dayanıklıdır ve ayak trafiğine dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Baskimo’dan zemin grafik baskısı sipariş etmek kolaydır

Basitçe beyaz veya açık bir zemin seçin. Kare, dikdörtgen, daireler ve ovaller de dahil olmak üzere basit kesim işlemi ücretsizdir. Karmaşık kesim ihtiyacınız için, "Özel Kesim" tercihi yapabilirsiniz. Bu seçenek ek ücret gerektirecektir.

Tüm seçimler ardından tasarımınızı yükleyebilir, online tasarım yapabilir ya da kolay sipariş yöntemiyle sipariş verebilirsiniz.

Fiyat Hesaplayıcı

x
Ürün Fiyatı : 12.26TL 9.81TL
Toplam :   11.57TL kdv dahil

Online Sipariş Verin!

  • Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.

  • Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.

  • 4 farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

  • Fiyat hesaplayıcı, ürün özellikleri ve sipariş butonlarını görmek için kaydırın.

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme