Fiyat Hesaplayıcı

(Min: 50, Max: 10000)

Yumuşak Karton olarak ifade edilen ürün kuşe kartondur. Karton rengi süt beyaz değil, çok az sarımsı kırık beyazdır. Düz yüzeylidir.

Saf Beyaz Karton olarak ifade edilen ürün, Fantazi kartonlar sınıfında yer alan Japon Bristol'dür. Süt beyaz renge sahiptir. Dokunuşu, hafif tozlu gibi, kaygan bir his verir. Düz yüzeylidir.

Dokulu Sert Karton olarak ifade edilen ürün, Fantazi kartonlar sınıfında yer alan Tuale desenli kartondur. Kartonun her iki yüzeyi hafif dokuludur.

Kdv Hariç Toplam : 18.30TL

Toplam Tutar : 18.30TL +kdv  ( 21.59TL kdv dahil )

Nişan, Düğün, Sünnet ve  Açılış Davetiyeleri

Baskimo ile Davetiyeni Kendin Tasarla!

Yeni Nesil Davetiyeler, farklı ebat ve kağıt seçenekleri yanında, HD baskı kalitesi ve 1 günde gönderilebilmesi ile ihtiyacınıza uygun bir çözümdür.

Birbirinden Güzel Hazır Davetiye Tasarımları

Birbirinden güzel onlarca hazır davetiye şablonu arasından birini seçin, kendi bilgileriniz ile değiştirerek hızlı davetiye siparişi verin. Kendi tasarımınız ile bir adım önde olun.

Bu üründe zarf dahil değildir!

Davetiye Zarfı ürünü için buraya tıklayın

150TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo!

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

  • Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
  • Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
  • Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ebat SeçiminizMiktardanMiktara Kadar
10x15 cm
Tabaka başına iş (9)
50100 1.85TL
101250 1.48TL
251500 1.30TL
50110000 1.20TL
12x17 cm
Tabaka başına iş (6)
50100 1.85TL
101250 1.48TL
Detaylı Bilgi

Ürün İnceleme