Fiyat Hesaplayıcı

(Min: 1, Max: 250)
Ürün Fiyatı : 345.76TL 293.90TL +kdv
Toplam :   352.68TL kdv dahil

Tel Dikiş Dergi Baskı

Çok kullanışlı ve kullanımı kolay! Baskimo ile sipariş vermek çok kolay: Dosyanızı yükleyin ve siparişinizi tamamlayın.

Tel Dikiş Dergi Baskı, üstün baskı kalitesi ve pırıl pırıl kuşe kağıtları ile mükemmel sonuçlar sağlar. 3 farklı kapak kağıt seçeneği, kapakta koruyucu kaplama seçeneği, 4 farklı iç sayfa kağıt seçeneği, ciltleme seçenekleri ve HD baskı kalitesi ile kataloglarınıza, dergilerinize, menülerinize, broşürlerinize ve kitapçıklarınıza artı değer katabilirsiniz.

Tel Dikiş Dergi Baskı ürünümüzü, özel tasarımınız ile istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Online tasarım seçeneği ile kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

Tel Dikiş Dergi Baskı, kaliteli baskılar için ideal bir seçenek. Dergi, kitapçık, katalog, menü ve broşürleriniz için çok kullanışlı ve sipariş vermek çok kolay!

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Baskimo.com ile kendi derginizi oluşturun!

Baskimo.com, A6, A5 ve A4 boyutlarında 8 sayfadan 52 sayfaya kadar olan dergileri tel dikişli olarak ciltleyebilmenizi sağlar.

Kapaklar ile iç sayfalara özel kağıt seçenekleri ve kapakta selefon kaplama seçeneği ile parlak ya da mat profesyonel görünüm elde edebilirsiniz. Hazırladığınız PDF dosyalarınızı yükleyerek sipariş verebilirsiniz. İşte bu kadar kolay!

Baskimo.com ile kendi derginizi oluşturun ve özgün bir görünüm kazanın.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme