Fiyat Hesaplayıcı

Düz Kesim
Oval Köşe
Yuvarlak/Elips
Özel Şekil

Tasarım Hizmeti Al
İstediğiniz tasarımı tarif edin, logo vb gerekli görselleri yükleyin. Tasarım süreci siparişinizin tamamlanması ile başlar ve uzman grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanarak 24 iş saati içerisinde onayınıza sunulur.
İndirim kampanyaları tasarım hizmetinde geçerli değildir.

Ürün Fiyatı : 283.66TL 212.74TL +kdv
Toplam :  255.29TL kdv dahil
Etiket Türleri Tablosu

Etiket / Sticker Baskı

Yüksek kalitede bir yapışkanlı etiket sticker baskı hizmetine mi ihtiyacınız var? İster kişisel projeleriniz için olsun ister işletmenizin tanıtımını yapmak amacıyla, sizlere özel olarak sunulan özel etiket sticker baskı seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Uygun etiket sticker baskı fiyatları ve kaliteli çıktılarımız sayesinde, ihtiyaçlarınızı karşılamak bizim için birinci öncelik. Gerek şirket logosunu sergilemek isteyenler için gerekse kişisel kullanım amaçlı bireysel müşteriler için şeffaf etiket sticker baskı seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ayrıca, etiket sticker baskı merkezimizden Türkiye'nin her yerine kesintisiz hizmet etmekteyiz.

Etiket Türlerini Tanıyın

Kuşe Kağıt Etiket

Yüksek kaliteli baskı için ideal

I.Hamur Kağıt Etiket

Doğal ve mat görünüm

Kraft Etiket

Çevre dostu seçenek

Opak PP Etiket

Suya ve neme dayanıklı, sürtünmeye dayanıksız!

Şeffaf PP Etiket

Ürünün görünmesini sağlar

Opak Folyo Etiket

Dış mekan kullanımına uygun

Şeffaf Folyo Etiket

Cam yüzeylerde kullanım için ideal

Gümüş Yaldız Folyo

Lüks görünüm sağlar

Altın Yaldız Folyo

Premium ürünler için mükemmelPP Malzeme ile ilgili Önemli Not: PP malzemeleri, bazı müşterilerimizin şikayeti üzerine seçenekler arasından kaldırdık ve yerine Selefonlu Etiket ürününü ekledik. Ancak, pek çok müşterimiz de PP etiketleri kullanıyor ve memnun. Siz de daha önce bizden PP etiket siparişi verdiyseniz ve memnunsanız, "Selefonlu Etiket" seçimi yapabilir ve ödeme ekranında bulunan not bölümüne "Opak PP" malzeme istiyorum şeklinde bir not ekleyebilirsiniz.


Şeffaf malzeme ama beyaz boya baskılı bir etiket mi arıyorsunuz? Bu ürün de bizde var! Beyaz Boya Baskılı Şeffaf Etiket için buraya tıklayabilirsiniz.


Neden Bizim Etiket Sticker Baskı Hizmetimizi Tercih Etmelisiniz?

 • Baskı Kalitesi: HD kalitede lazer baskı teknolojisi ile üretilen kuşe etiketlerimiz, çok küçük metinler dahi olsa net ve okunabilir şekilde baskılanır.
 • Yapışkan Özelliği: Ekstra güçlü yapışkanlı Hotmelt Kuşe etiketlerimiz ile zor yüzeylerde bile mükemmel bir tutunma sağlanır, özellikle kraft kutular ve plastik yüzeyler için idealdir.
 • Yırtılmaz ve Su Geçirmez: Folyo etiketlerimiz, plastik yapısı sayesinde yırtılmaya ve suya karşı dayanıklıdır, bu sayede her türlü koşula meydan okur.
 • Dış Mekân Dayanıklılığı: Dış mekan şartlarına özel üretilmiş folyo etiketlerimiz, araç camlarından mağaza vitrinlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.
 • Özel Boyut etiket / sticker siparişi verebilirsiniz.
 • Ücretsiz Online Tasarım: Etiketlerinizi, gelişmiş online tasarım stüdyosu ile kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Sipariş Vermeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Önemli: Lütfen siparişinizi vermeden önce aşağıdaki bilgileri dikkatlice okuyun!

1. Uygun Yüzeyler

 • Tüm etiket/sticker ürünleri şu yüzeylerde kullanılabilir:
  • Düz
  • Pürüzsüz
  • Toz, kir ve yağdan arındırılmış temiz yüzeyler
 • Tozlu, pürüzlü veya havlı yüzeylerde tam tutunma sağlanamayabilir.
 • Kraft kutu gibi pürüzlü, havlı yüzeylerde folyo etiketleri tercih edin.   

2. Tutunma Mukavemeti / Yapışma Kuvveti

   
 • Kuşe Etiket:Yüksek
 • PP Etiket: Yüksek
 • Folyo Etiket: Yüksek

3. Yapışkan Özelliği

 • Tüm ürünler kendinden yapışkanlıdır.

4. Ürün Kalınlığı

Tüm etiket ürünleri ince yapılıdır:

 • Standart fotokopi kağıdına benzer (80gr) kalınlıktadır.
 • Daha kalın etiket için folyo malzeme ve koruyucu kaplama seçeneğini tercih edebilirsiniz.
Not: Malzeme çeşitleri hakkında daha fazla bilgi için, malzeme seçeneği yanındaki ? simgesine tıklayın.

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme