Etiket / Sticker Baskı

Yüksek kalitede bir yapışkanlı etiket sticker baskı hizmetine mi ihtiyacınız var? İster kişisel projeleriniz için olsun ister işletmenizin tanıtımını yapmak amacıyla, sizlere özel olarak sunulan özel etiket sticker baskı seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Uygun etiket sticker baskı fiyatları ve kaliteli çıktılarımız sayesinde, ihtiyaçlarınızı karşılamak bizim için birinci öncelik. Gerek şirket logosunu sergilemek isteyenler için gerekse kişisel kullanım amaçlı bireysel müşteriler için şeffaf etiket sticker baskı seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ayrıca, etiket sticker baskı merkezimizden Türkiye'nin her yerine kesintisiz hizmet etmekteyiz.

Neden Bizim Etiket Sticker Baskı Hizmetimizi Tercih Etmelisiniz?

 • Baskı Kalitesi: HD kalitede lazer baskı teknolojisi ile üretilen kuşe etiketlerimiz, çok küçük metinler dahi olsa net ve okunabir şekilde baskılanır.
 • Yapışkan Özelliği: Ekstra güçlü yapışkanlı Hatmelt Kuşe etiketlerimiz ile zor yüzeylerde bile mükemmel bir tutunma sağlanır, özellikle kraft kutular ve plastik yüzeyler için idealdir.
 • Yırtılmaz ve Su Geçirmez: Folyo etiketlerimiz, plastik yapısı sayesinde yırtılmaya ve suya karşı dayanıklıdır, bu sayede her türlü koşula meydan okur.
 • Dış Mekân Dayanıklılığı: Dış mekan şartlarına özel üretilmiş folyo etiketlerimiz, araç camlarından mağaza vitrinlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.
Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
 
 
x
 
 

Sipariş Vermeden Önce!

Tüm etiket / sticker baskı ürünleri düz, pürüzsüz, toz, kir ve yağdan arındırılmış temiz yüzeylerde kullanılabilir.
Tozlu, pürüzlü, havlı yüzeylerde tam tutunma sağlanmayabilir.
Kraft kutu ve benzeri pürüzlü, havlı yüzeye sahip ürünler üzerinde folyo etiketleri tercih ediniz.
Malzeme çeşitleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için Malzeme seçeneği yanında bulunan ? simgesine tıklayın.

Tutunma Mukavemeti

 • Kuşe Etiket - Orta
 • PP Etiket - Yüksek
 • Folyo Etiket - Yüksek

Yapışkan Özelliği

 • Kendinden Yapışkanlı

Ürün Kalınlığı
Tüm etiket ürünleri ince yapılı olup, standart fotokopi kağıdına benzer (80gr) kalınlığa sahiptir. Folyo malzeme ve koruyucu kaplama seçeneği ile daha kalın etiket ürünü alabilirsiniz.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

 1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
 2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
 3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

Düz Kesim
Oval Köşe
Yuvarlak/Elips
Özel Şekil
Onaylıyorum
Onaylıyorum
Onaylıyorum
Onaylıyorum

Tasarım Hizmeti Al
İstediğiniz tasarımı tarif edin, logo vb gerekli görselleri yükleyin. Tasarım süreci siparişinizin tamamlanması ile başlar ve uzman grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanarak 24 iş saati içerisinde onayınıza sunulur.
İndirim kampanyaları tasarım hizmetinde geçerli değildir.

Ürün Fiyatı : 270.74TL 216.60TL +kdv
Toplam :   259.92TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme