Zeminsiz Vitrin, Araç ve Duvar Etiketleri

Bu ürün ile zemini olmayan vitrin, araç üzeri ve duvar etiketi siparişi verebilirsiniz.
Dilerseniz online tasarım yapabilir, dilerseniz hazır görselinizi yükleyebilirsiniz.
Tasarımcı desteği seçeneği ile isteğinizi tarif edebilir, örnek görsel ekleyebilir, profesyonel destek alabilirsiniz. (Bu seçenek ek ücret gerektirir)
Her boyut için sepete yeni bir ürün ekleyebilir, tüm boyutları tek seferde sipariş verebilirsiniz.

Folyo Kesim Nedir?

Folyo Kesim ürünü ile sadece harflerin ya da nesnelerin yapışacağı, zemini olmayan görsellerin siparişini verebilirsiniz.
Tek renkli görseller kendinden renkli hazır folyolar ile üretilir. Hazır renkli folyoların en büyük avantajı uzun yıllar solmadan kalabilmesidir.
Birden fazla renk içeren görseller ise beyaz renk folyo üzerine dijital baskı yapılarak üretilir

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
 
 
x
 
 

Kesim Sonrası Ayıklama ve Transfer Bandına Alınması İşlemi

Foylo kesim ürününde kesim işlemi sonrası ayıklama işlemi çok fazla ayrıntı içermeyen görsellerde (örnek: yanda görülen görsel) ücretsiz yapılır ve transfer bandına alınarak gönderilir. Fazla ayrıntı içeren ya da 100 punto altındaki metinlerde ise ayıklama işlemi müşteriye aittir. Bu durumda transfer bandı ürünün yanında gönderilir. (Ayrıntılı bilgi için bilgi@baskimo.com'a yazabilirsiniz.)

Önemli Uyarı! Bir boyut içerisinde aynı görselden birden fazla çoğaltılmamalıdır! Çok küçük şekil vb. nesneler konulmamalıdır. Bu ürün büyük boyutlu zeminsiz etiket üretimine yöneliktir.

Nasıl Uygulanır?

  1. Yüzeyde kalması istenen görsel haricindeki nesnelere ayıklama işlemi uygulanır ve istenmeyen bölümler alınır.
  2. Kağıt üzerinde sadece görsele ait nesneler bırakılır.
  3. Görsel üzerine aktarıcı bant yapıştırılır. (Dikkat! Aktarıcı bant, kargo ile taşıma sırasında sıcak-soğuk farkı ve geçen süre sebebiyle görselden ayrılmış olabilir. Aktarıcı bandı kaldırmadan önce cetvel benzeri sert bir cisimle üzerinden sıvayarak geçilir ve tam yapışması sağlanır.)
  4. Aktarıcı bant yavaşça çekilir ve görsel ile birlikte kağıt üzerinden alınır.
  5. Aktarıcı bant üzerinde grülen nesneler, dikkatli bir şekilde istenen yüzeye yapıştırılır  ve sert bir cisimle sıvayarak tam yapışması sağlanır.
  6. Aktarıcı bant yavaş bir şekilde kaldırılır. 

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

x
Ürün Fiyatı : 434.01TL 347.21TL +kdv
Toplam :   416.65TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme