Tekne çıkartmaları

Baskimo'nun Çıkartma Editörü ile teknenize otantik bir görünüm vermek kolaydır.

İster teknenizin adıyla çıkartmalar oluşturmak, ister teknenizi kişiselleştirmek için bazı grafikler yazdırmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Çıkartmanızı özelleştirmek için kendi sanatınızı yükleyin veya tasarımlarımızdan herhangi birini kullanın. Çıkartmanızın şekli, yüklediğiniz görüntünün şekline göre dairesel, kare veya kalıp kesimi istediğiniz herhangi bir şey olabilir!

Minimum sipariş gereksinimi yoktur, yani bir çıkartma kadar az sipariş verebilirsiniz.

Tekne Çıkartmalarımız vinil üzerine basılmıştır ve her türlü pürüzsüz yüzeye uygulanması son derece kolaydır. Güçlü yapışırlar ve tatlı ve tuzlu suda test edilmiştir, ancak çıkartmalarımız hala çıkarılabilir. Bu nedenle, teknenizi veya yatınızı bir parti için çıkartmalarla süslemeye karar verirseniz, temizlik bir sorun olmayacaktır; daha sonra onları soyabilirsiniz. Tekne Çıkartmaları hava koşullarına dayanıklıdır, bu nedenle fırtınada kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Kendinizi ifade edin ve teknenizi öne çıkarın!

Lütfen Dikkat! Bu ürün ile aynı boyut içerisinde farklı görseller, şekiller vb. olacak şekilde çoklu görsellerin üretimi mümkün değildir!

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
 
 
x
 
 

Nasıl Uygulanır?

  1. Görsel üzerinde aktarıcı bir bant bulunur.
    Dikkat! Aktarıcı bant, kargo ile taşıma sırasında sıcak-soğuk farkı ve geçen süre sebebiyle görselden ayrılmış olabilir. Aktarıcı bandı kaldırmadan önce cetvel benzeri sert bir cisimle üzerinden sıvayarak geçilir ve tam yapışması sağlanır.
  2. Aktarıcı bant yavaşça çekilir ve görsel ile birlikte kağıt üzerinden alınır.
  3. Aktarıcı bant üzerinde görülen nesneler, dikkatli bir şekilde istenen yüzeye yapıştırılır  ve sert bir cisimle sıvayarak tam yapışması sağlanır.
  4. Aktarıcı bant yavaş bir şekilde kaldırılır. 

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

x
Ürün Fiyatı : 502.02TL 401.61TL +kdv
Toplam :   481.93TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme