Çevrimiçi Duvar Yazısı Sipariş Verin

Bu ürün ile zemini olmayan harf etiket siparişi verebilirsiniz.
Dilerseniz online tasarım yapabilir, dilerseniz hazır görselinizi yükleyebilirsiniz.
Tasarımcı desteği seçeneği ile isteğinizi tarif edebilir, örnek görsel ekleyebilir, profesyonel destek alabilirsiniz. (Bu seçenek ek ücret gerektirir)
Her ebat için sepetinize yeni bir folyo kesim ürünü ekleyebilirsiniz.

Renkli Yapışkanlı Folyolar ile Üretilir

Yazılar kendinden renkli hazır folyolar ile üretilir. Hazır renkli folyoların en büyük avantajı uzun yıllar solmadan kalabilmesidir.
Birden fazla renk içeren görseller ise beyaz renk folyo üzerine dijital baskı yapılarak üretilir.

Nasıl Gönderilir?

Duvar yazısı ürünü, kesim yapıldıktan sonra özenle ayıklanır ve aktarıcı banda alınmış olarak yapıştırmaya hazır gönderilir.

Büyük Boyutlara Dikkat!

Duvar yazısı siparişi 120cm'den geniş olursa, en uygun yerden bölünür ve parçalı olarak gönderilir. Yazıları 2 ya da daha fazla seferde yapıştırarak tasarımınız ile aynı görünümü  elde edebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Kesim yapılan harf ya da nesneler haricindeki bölümler dikkatle ayıklanır ve üzerine taşıyıcı kağıt yapıştırılır. Taşıyıcı kağıdın altında sadece, duvara yapışması gereken harf ve nesneler bulunur.

Transfer bandı, ayıklama sonrası kağıt üzerinde kalan harf ve nesnelerin tek parça halinde kağıttan ayrılmasını ve istenen yüzeye yapıştırılmasını sağlar. Buraya kadar olan işlemler ekibimiz tarafından özenle yapılır.

Uygulamadan Önce Dikkat!  Üzerine transfer bandı yapıştırılan harfler, kargo sürüeci boyunca, aradan geçen zaman ve hava sıcaklığı değişikliği gibi faktörler nedeniyle aktarıcı banttan ayrılabilir. Harfleri taşıcıyı kağıt üzerinden almadan önce, sert bir cisimle (cetvel, kredi kartı vb) üzerinden geçerek daha iyi tutunmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde, harfler sağlıklı bir şekilde aktarıcı banda tutunmuş olacaktır.

Yazıların duvara yapıştırma işlemi bittiğinde transfer bandı yavaşça kaldırılır ve yapıştırılan yüzeyde sadece istenen yazılar görülür.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
 
 
x
 
 

Fiyat Hesaplayıcı

x
Ürün Fiyatı : 461.78TL 346.34TL +kdv
Toplam :  415.61TL kdv dahil

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme