Yastık Kılıfı Baskı

Ev dekorasyonunda kişisel dokunuşlar yaratmanın en modern ve yaratıcı yollarından biri de yastık kılıfı baskı hizmetlerini kullanmaktadır. Sizin için özel olarak hazırladığımız saten malzemeden üretilmiş beyaz renkteki kare yastık kılıflarımız, hem konforlu bir kullanım sunmakta hem de göz alıcı fotoğraflı yastık kılıfı seçenekleri ile evinize şıklık katmaktadır. Bu ürünlerimizle, anılarınızı ölümsüzleştirmek ve sevdiklerinize eşsiz bir hediye sunmak artık çok kolay.

  • 30x30cm yastık kılıfı baskı alanı: 29x29cm
  • 40x40cm yastık kılıfı baskı alanı: 39x29cm
  • 50x40cm yastık kılıfı baskı alanı: 42x29cm

Her bir resimli yastık kılıfımız, belirtilen boyutlarda özenle dikilmiş olup, bu ölçülerdeki baskı alanlarına sahip hazır bir üründür. Yaratıcılığınızı konuşturarak, online tasarım stüdyomuz aracılığıyla kendi kişiye özel fotoğraflı yastık tasarımlarınızı yapabilirsiniz. Üzerine dilediğiniz görselleri, fotoğrafları ya da mesajları ekleyebilir, tasarımınızı önceden ön izleme seçeneği ile görebilir ve tasarımınızı mükemmelleştirebilirsiniz.

Hediye etmek istediğiniz birine kendisini özel hissettirecek orijinal bir armağan mı arıyorsunuz? Yastığa fotoğraf baskısı fiyatları konusunda da rekabetçi olmamızın yanı sıra, kaliteli ve kalıcı bir hatıra sunarak unutulmaz hediye seçenekleri sunuyoruz. Siz de bu modaya uygun, stil sahibi ve kişisel dokunuşlarla zenginleştirilmiş yastık kılıfı baskılarımızla yaşam alanlarınızı renklendirin ve sevdiklerinize unutulmaz anlar armağan edin.

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

Ürün Fiyatı : 276.43TL 207.32TL +kdv
Toplam :  248.78TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme