Fiyat Hesaplayıcı

(Min: 50, Max: 1000)
KırpDeforme
Sığdır
Kırp
Deforme
Ürün Fiyatı : 409.92TL 307.44TL +kdv

Yüksek sayıda bastırmak istediğiniz fotoğraflarınız mı var?

Gerçek fotoğraf kalitesi arıyorsanız, bu ürün ile yüzlerce fotoğrafı kolayca sipariş verebilirsiniz.

Fotoğraflar seçiminize göre, seçtiğiniz boyuta sığdırılarak ya da kırpılarak baskılır.

Sığdır Seçeneği ile Baskı
Fotoğrafta herhangi bir kayıp olmaz, ancak fotoğraf boyutu ile baskı boyutu tam olarak uyumlu değilse solda sağda ya da yukardıda aşağıda beyaz boşluk kalabilir.

Kırpma Seçeneği ile Baskı
Fotoğraf seçmiş olduğunuz boyuta uygun olacak şekilde kırpılır. Fotoğraf boyutu ile baskı boyutu tam olarak uyumlu değilse, fotoğrafta kayıplar olabilir.

Deforme Seçeneği ile Baskı
Fotoğraf sipariş verilen boyuta tam sığacak şekilde boyutlandırılır. Fotoğrafta kayıp ya da beyaz boşluk olmaz, ancak deformasyon görülebilir.

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme