Zamanı olmayanlar için dijital baskı kartvizit en hızlı çözüm!

 • Dijital baskı ile üretilen kartvizitler miktara ve selefon kaplama seçimine göre 1-4 gün içerisinde gönderilir.
 • 500 adete kadar ertesi gün gönderilir. 500 adet üzerindeki siparişlerde süre uzayabilir.
 • HD baskı kalitesi ve koruyucu kaplama seçenekleri ile profesyonel görünümlü kartvizitlere sahip olabilirsiniz.
 • Fiyat hesaplaması sepette toplam kartvizit miktarına göre yapılır.

"Tasarımcı Desteği" ile birden fazla isim için kolay sipariş verin

 • Tasarımınız yoksa ve birden fazla isim için sipariş verecekseniz, miktar alanına toplam kartvizit miktarını yazabilirsiniz.
 • Tasarımcı Desteği sipariş butonuna tıkladıktan sonra açılacak ekranda tüm isimleri ve kaçar adet basılması gerektiğini yazabilirsiniz.

Ekspress kartvizit tasarımı için öneriler!

 • Koyu renk arka planlarda kontrast renkler kullanın. Örneğin; siyah zemin üzerinde gri renk baskıda net görünmeyebilir ama beyaz renk metin başarılı görünür.
 • 6 punto ve daha büyük metinler kullanın.
 • Çok ayrıntı içeren logo, şekil, görsel vb. baskı sonrası hiç beklemediğiniz gibi kötü görünebilir.

Kartvizit küçük boyutlu bir üründür. Sadece gerekli bilgileri ekleyin. Bir kartvizitin amacı iletişim bilgilerinizi paylaşmaktır. Reklamınızı yapmak için daha büyük boyutlu ürünler tercih edin.
Son olarak; kartvizit tasarımınız tamamlandığında, ekranda yaklaşık olarak gerçek boyutuna yakın bir boyuta küçültün ve son kontrolü yapın.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

 1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
 2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
 3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

Ürün Fiyatı : 106.87TL 85.50TL +kdv
Toplam :   100.89TL kdv dahil

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme