Fiyat Hesaplayıcı

Ürün Fiyatı : 7,644.81TL 6,880.33TL +kdv
Toplam :   8,256.40TL kdv dahil

UV Baskılı Promosyon Çakmak

UV baskılı promosyon çakmaklar, markanızı tanıtmak veya özel etkinliklerinizde unutulmaz bir izlenim bırakmak için mükemmel bir seçenektir. UV baskılı promosyon çakmak ürünü için kişiselleştirilebilir tasarım seçenekleri sunuyoruz.

İşte UV Baskılı Promosyon Çakmakların Öne Çıkan Özellikleri

Kişiye Özel Baskı İmkanı: Müşterilerinizin veya etkinlik katılımcılarınızın isimleri, logonuz veya özel mesajlar gibi kişisel detayları çakmak üzerinde baskılayarak özel bağlantılar oluşturabilirsiniz.

Tekrar Doldurulabilir: UV baskılı çakmaklarımız tekrar doldurulabilir özellikte olup uzun ömürlüdür. Bu, müşterilerin veya katılımcıların çakmaklarını tekrar tekrar kullanabilmelerini sağlar.

Renkli Baskı İmkanı: Üstün UV baskı teknolojisi, zengin renklerle göz alıcı tasarımlar oluşturmanıza olanak tanır. Marka renklerinizi veya özel etkinliğinizin temasını yansıtacak renklerle çakmakları kişiselleştirebilirsiniz.

Online Tasarlanabilir: Ürünlerimizi kolayca çevrimiçi tasarlayabilirsiniz. Kendi özgün tasarımınızı yaratmak için kullanabileceğiniz çeşitli araçlar sunuyoruz. Tasarımınızı yükleyip önizleyebilir ve kaydettikten sonra sepete ekleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.

UV baskılı promosyon çakmaklar, markanızı tanıtmak, etkinliklerinizi özelleştirmek veya özel hediyeler sunmak için mükemmel bir seçenek sunar. Kaliteli malzemelerle üretilen UV baskılı çakmaklar, uzun süreli kullanım için dayanıklıdır ve müşterileriniz veya katılımcılarınız tarafından çok sevilecektir. Özel tasarım seçenekleri sayesinde, markanızı veya etkinliğinizi unutulmaz kılacak çakmaklar yaratmak için hemen harekete geçin ve tasarlamaya başlayın.

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme