Baskı alanını ayarlamak için fotoğrafınızı sürükleyin.

Baskıdaki Kalite : Yüksek

Fiyat Hesaplayıcı

Düzen 1 - 3 adet Kare ÇerçeveDüzen seçin
SilverKırmızıPembeMavi
Gold
Silver
Kırmızı
Pembe
Mavi
Evet 2 cm paspartu istiyorum
Fotoğraflar Tam Alana basılsın
Evet 2 cm paspartu istiyorum
Ürün Fiyatı : 640.17TL 576.16TL +kdv
Toplam :   691.39TL kdv dahil

20x20cm Büyük Kare Plastik Fotoğraf Çerçevesi
Fotoğraf Baskı Dahil

Yapışan kare çerçevelerle evinizi, işyerinizi daha güzel, daha renkli ve daha samimi bir hale getirin. Yapışkan çift taraflı bandı sayesinde çivi ve iz derdi olmadan istediğiniz yeri istediğiniz kombinasyonlarda bu çerçevelerle doldurabilirsiniz. Hem duvarlarınız mutlu olsun, hem de siz mutlu olun. Kutusunda 3 adet vardır. Satın aldığınız zaman 1 kutu içerisinde 3 adet kare çerçeve gelir. Dilediğiniz kadar satın alarak değişik kombinler yaratabilirsiniz. Kolayca fotoğraflarınızı takabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

  • Plastik malzeme
  • Çerçeve Boyutu: 21x21cm
  • Fotoğraf Boyutu: 19x19m
  • Çivi gerektirmez.
  • Yapışkan izi bırakmaz.
  • Kullanımı çok kolaydır.
Nasıl Kullanılır?

1. Kare Çerçeveler kutusunda 3 adet bulunur. Belirilen fiyat 3 adet ürün için geçerlidir. Sadece 3'lü Paketler halinde satışa sunulur. 3'lü set olarak dilediğiniz kadr alabilir ve farklı kombinasyonları duvarınıza uygulayabilirsiniz.
2. Kare çerçevelerin içerisinde dekota vardır. Bu sayede parmağınız ile kenarlarından bastırdığınızda kare çerçeve geçme tırnaklarından ikiye ayrılır ve dekota boşa çıkar. Dekotaya fotoğrafı (pritt gibi) kağıt yapıştırıcısı ile yapıştırabileceğiniz gibi isterseniz yapıştırmayabilirsiniz.
3. Kare çerçeveyi tekrar tırnaklarından birbirine geçirerek kolayca montaj edebilirsiniz.
4. Kare Çerçeveler ’in arkasında kendiliğinden yapışan Özel bir çift taraflı bant bulunmaktadır. Bu bandın üzerindeki koruyucuyu çıkartarak duvara yapıştırabilirsiniz.
5. Kare Çerçevenin arkasında sök-tak bant olduğu için çerçevenin yerini değiştirebilirsin. Kare Çerçeveni çıkartırken alt taraftan yukarıya doğru kaldırman gerekmektedir.
6. İstediğin kadar Kare Çerçeveler alarak duvarında efsaneler yaratabilir, özel bant sayesinde birçok kez yerini değiştirebilirsin.
7. Dikkat: Eski, Boyası bozuk, Astar uygulanmamış duvarlar, ipeksi ve yağlı duvar kağıdı uygulanmış duvarlarda tutunma düşük olabilir veya duvarınıza ve/veya boyanıza zarar verme ihtimali vardır. Bu nedenle ilk denemenizi görünmeyen bir duvara uygulayınız. Dilerseniz, arkasındaki delik sayesinde Kare Çerçeveleri tek bir çivi ile asabilirsiniz.

Ürün İnceleme