Baskimo Davetiye: Sıradışı Davetiyeler için Tek Adres

Kusursuz etkinlikler için mükemmel başlangıç: Baskimo düğün davetiyesi. Hayallerinizdeki davetiye tasarımını gerçeğe dönüştürürken, farklı davetiye modelleri ve kişiselleştirilmiş davetiye örnekleri ile etkinliğinizin ruhunu davetiyelerinize yansıtın. Nişan, düğün, sünnet ya da herhangi bir açılış etkinliği için aradığınız özgünlük ve kalite Baskimo'da.

Davetiye Fiyatları ve Kalitenin Buluşma Noktası

Her bütçeye uygun davetiye fiyatları ile kaliteden ödün vermeden, HD baskı kalitesi sayesinde canlı ve net bir görünüme sahip davetiyeler. Geniş davetiye ebatları ve kağıt seçenekleriyle her detayı siz kontrol edin.

Hızlı Davetiye Siparişi: Saniyeler içinde Tasarla, Birkaç Günde Teslim Al

Seçkin davetiye şablonları arasından dilediğinizi seçin, bilgilerinizi ekleyin ve hızlı davetiye siparişi verin. Kendi tasarımınızı yaratmak isterseniz, davetiye tasarlama aracımız ile hayalinizdeki davetiyeyi adım adım oluşturun. Üstelik, tüm bunları yaparken davetiye söz örnekleri ile ilham alabilirsiniz.

Baskimo ile yaratıcılığınızı özgür bırakın, düğün davetiyesi ve sünnet davetiyesi seçeneklerimizle etkinliklerinizi unutulmaz kılın!

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

300gr Yumuşak Kağıt
350gr Yumuşak Kağıt
315gr Hafif Dokulu (Tuale)
280gr Saf Beyaz Sert Kağıt (Japon Bristol)

Tasarım Hizmeti Al
Tasaru0131mu0131nu0131zu0131 tarif edin, u00f6rnek gu00f6rsel ya da fotou011fraf ekleyerek sipariu015finizi hu0131zlu0131ca tamamlayu0131n. (Not: Karikatu00fcr vb. hizmetleri iu00e7ermez.)

Ürün Fiyatı : 466.83TL +kdv
Toplam :   560.20TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

İlgili ürünler

Ürün İnceleme