Kişiye Özel Defter

Hayal ettiğiniz gibi, kapağında ve her sayfasında isminizin yazılı olduğu özel bir defteriniz olsun ister misiniz?

Şimdi sizin için en doğru zaman! Hemen bir kişiye özel defter siparişi vererek bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Kişiye özel defterler, kapakları ve iç sayfalarıyla tamamen sizin tercihlerinize göre kişiselleştirilebilir.

Şirketler, çalışanlarını motive etmek ve değerli olduklarını hissettirmek için onların isimlerinin yazılı olduğu bu özel defterleri armağan edebilir.
Öğretmenler, şirket çalışanları, dernek üyeleri gibi farklı meslek grupları için ideal olan bu kişiye özel defterlerde, isim listesini Ürün Seçenekleri adımında kolayca yükleyebilirsiniz.

Kişiye özel defterlerin üretim süresi, sipariş miktarına bağlı olarak 1 ila 4 iş günü arasında değişkenlik göstermektedir.

Peki, defter kalitesi nasıl derseniz? İç sayfalar için I.hamur 80 gr ya da Enzo (sarımsı) kağıt seçimi sunuyoruz.

Tamamı siyah renkli iç sayfalı defter üretimimiz bulunmamaktadır.

Kapaklar ise iki farklı ciltleme seçeneğiyle sunulmaktadır; Tel Spiral Ciltleme ve Ortadan Tel Zımba Ciltleme.

Tel Spiral ciltlemede 350 gr + PVC kaplama seçeneği ile ön ve arka renkli baskılı kapaklar kullanılırken, Ortadan Tel Zımba Ciltlemede ise 350 gr + Selefon kaplama seçeneği ile ön ve arka renkli baskılı kapaklar tercih edilmektedir.

Bu şık ve kullanışlı kişiye özel defterlerle, kendinize ve sevdiklerinize özgün bir hediye sunarak fark yaratın!

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

(Adım: 1)
Baskısız Kağıt
Kendi Tasarımım (S/B Baskı)
Kendi Tasarımım (Renkli Baskı)

Tasarım Hizmeti Al
İstediğiniz tasarımı tarif edin, logo vb gerekli görselleri yükleyin. Tasarım süreci siparişinizin tamamlanması ile başlar ve uzman grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanarak 24 iş saati içerisinde onayınıza sunulur.
İndirim kampanyaları tasarım hizmetinde geçerli değildir.

Ürün Fiyatı : 532.93TL +kdv
Toplam :   639.52TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme