Fiyat Hesaplayıcı

Düz Kesim
Oval Köşe
Yuvarlak/Elips
Özel Şekil
Onaylıyorum
Onaylıyorum
Onaylıyorum
Onaylıyorum
Onaylıyorum

Tasarım Hizmeti Al
İstediğiniz tasarımı tarif edin, logo vb gerekli görselleri yükleyin. Tasarım süreci siparişinizin tamamlanması ile başlar ve uzman grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanarak 24 iş saati içerisinde onayınıza sunulur.
İndirim kampanyaları tasarım hizmetinde geçerli değildir.

Ürün Fiyatı : 250.02TL 212.52TL +kdv
Toplam :   255.02TL kdv dahil

Bu ürün ile özel boyut ve istediğiniz miktarda, farklı görseller ile tek seferde etiket / sticker baskı siparişi verebilirsiniz.
Aynı boyuttaki farklı tasarımları peş peşe sepete ekleyebilirsiniz.

Bu ürün, tabaka/rulo üzerinde yarım keski yapılmış oalrak gönderilir. Etiketler tek tek kesilmiş olarak gönderim sağlanmamaktadır.

Etikette, birkaç önemli kriter vardır

1) Baskı Kalitesi;
Kuşe ve PP etiketler, lazer baskı makinesi ile HD kalitede baskı yapılır. Çok küçük açıklama metinleri bulunan ürün etiketi için kuşe ve PP etiketleri tercih ediniz.

2) Yapışkan Özelliği;
Kraft kutular, plastik yüzeyler ve benzeri, etiketlerin zor tutunabileceğini düşündüğünüz yüzeylerde, ekstra güçlü yapışkan özelliği bulunan, Hatmelt Kuşe etiketi tercih ediniz. Folyo malzemelerin yapışkan özelliği güçlüdür, ancak çok küçük boyutlu etiketlerde baskı kalitesi yeterli gelmeyebilir. 

3) Yırtılmaz ve Su Geçirmez Özelliği;
PP ve folyo etiketler plastik yapılıdır, yırtılmaz ve su geçirmez özelliktedir. 

4) Dış Mekân Özelliği;
Folyo etiketlere dış mekân şartlarına dayanıklı baskı yapılır. Folyo etiketleri araç camlarında, mağaza vitrinlerinde dahi kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak; küçük boyutlu ve ayrıntı içeren tasarımlarda, Kuşe ya da PP Etiketleri tercih ediniz.

Lütfen Dikkat! PP etiket plastik yapılıdır ve baskı işlemi ile yüzeye aktarılan kuru toner, yüzeyde bir tabaka oluşturur. Sürtünmeye dayanıklı değildir! Etiket tek seferde uygulanmalı, yapıştırdıktan sonra sökülmeye çalışılmamalıdır!

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
 
 
x
 
 

Sipariş Vermeden Önce!

Tüm etiket / sticker baskı ürünleri düz, pürüzsüz, toz, kir ve yağdan arındırılmış temiz yüzeylerde kullanılabilir.
Tozlu, pürüzlü, havlı yüzeylerde tam tutunma sağlanmayabilir.
Kraft kutu ve benzeri pürüzlü, havlı yüzeye sahip ürünler üzerinde folyo etiketleri tercih ediniz.
Malzeme çeşitleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için Malzeme seçeneği yanında bulunan ? simgesine tıklayın.

Tutunma Mukavemeti

  • Kuşe Etiket - Orta
  • PP Etiket - Yüksek
  • Folyo Etiket - Yüksek

Yapışkan Özelliği

  • Kendinden Yapışkanlı

Ürün Kalınlığı
Tüm etiket ürünleri ince yapılı olup, standart fotokopi kağıdına benzer (80gr) kalınlığa sahiptir. Folyo malzeme ve koruyucu kaplama seçeneği ile daha kalın etiket ürünü alabilirsiniz.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme