Tabaka Etiket (Sheet Sticker), farklı boyutlarda etiket baskısını mümkün kılan, yüksek kaliteli bir basım çözümüdür. Bu etiketler, özellikle toplu üretim gerektiren işletmeler için mükemmel bir seçenektir. Sheet sticker kullanarak ürünlerinize profesyonel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tabaka baskes ihtiyaçlarınız için aşağıda sunulan dört farklı boyut seçeneği ile optimal sonuçlar elde edin.

4 Farklı Tabaka Boyutu

  • A6 Tabaka (10x15cm) 8 adet ve katları şeklinde sipariş verin
  • A5 Tabaka (15x21cm) 4 adet ve katları şeklinde sipariş verin
  • A4 Tabaka (21x30cm) 2 adet ve katları şeklinde sipariş verin
  • A3 Tabaka (30x42cm) 1 adetten itibaren sipariş verin

İster mevcut bir tasarıma sahip olun, ister online tasarım stüdyomuzu kullanarak tabaka etiketlerinizi kişiselleştirin ve dilediğiniz gibi yerleştirin.

Tabaka Etiket Üzerinde Kesilmiş Görseller

Tabaka Etiket ürünlerimizde, tercihinize göre belirlenen tabaka baskes üzerine basılan görseller, yarım keski ile işlenir ve bu sayede kullanımı oldukça kolay hale getirilir. Etiketleri basitçe ayırarak kullanabilirsiniz.

Lütfen Dikkat! Tabaka etiket kesim işlemi sırasında milimetrik kaymalar meydana gelebilir. Özellikle küçük boyutlu nesnelerde bu kaymalar daha belirgin olabilir. Bu nedenle, tasarlamış olduğunuz sheet sticker üzerinde 2 cm'den küçük görseller bulundurmamanız tavsiye edilir.

Kesimler, belirtilen nesnelerin dış çizgilerinden 2mm dışarıda gerçekleştirilir, bu da etiketlerin temiz ve hassas bir şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Tabaka Etiket Üzerinde, özel kesim yapılmış kolay ayıklanabilir etiketler

Yapışkan Özelliği: Kendinden Yapışkanlı

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

Ürün Fiyatı : 316.97TL 253.57TL +kdv
Toplam :   304.28TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme