Neden Baskimo ile Zemin Grafikleri?

 

Kolaylık: Ürün özelliklerini seçin, tasarımınızı yükleyin.

Özel boyutlandırma: 15x15cm’den , 120x120cm’e kadar

Kesim İşlemi: Basit kesimler fiyata dahildir, ancak özel kesimler de yapılabilir.

Müşterilerinizin Online Baskı zemin grafikleri ile yere basmalarına yardımcı olun.

Zemin grafikleri, müşterilerinizin nereye gitmesini istediğinizi ve ne ile etkileşimde bulunmalarını istediğinizi yapabilmenize yardımcı olabilir. Yeni ürünleri ve yaklaşan etkinlikleri tanıtmak, mağaza içi özel ürünler sergilemek ve daha pek çok şey için yer işareti grafiklerini kullanın.

Zemin grafikleri mükemmel pazarlama araçlarındandır.

Potansiyel bir müşteri işyerinizin ortasında parlak renkli bir grafik görürse kayıtsız kalamaz.. Zemin grafikleri, yalnızca yüksek etkisi ile değil, aynı zamanda işinizi veya markanızı pazarlamanın maliyet açısından verimli bir yoludur. Mağazalar, alışveriş merkezleri ve diğer iç yürüyüş yolları için idealdirler.

Zemin grafiklerimiz tasarımınızı özelleştirmenizi sağlayan çeşitli özelliklere sahiptir.

Şeffaf ya da beyaz zeminli seçim yapabilmeniz mümkündür. İlk uygulamadan sonra altı ay boyunca temiz şekilde çıkarılabilir. Tüm zemin grafiklerimiz hem çizik hem kaymaya karşı dayanıklıdır ve ayak trafiğine dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Baskimo’dan zemin grafik baskısı sipariş etmek kolaydır

Kare, dikdörtgen, daireler ve ovaller de dahil olmak üzere basit kesim işlemi ücretsizdir. Karmaşık kesim ihtiyacınız için, "Özel Kesim" tercihi yapabilirsiniz. Bu seçenek ek ücret gerektirecektir.

Tüm seçimler ardından tasarımınızı yükleyebilir, online tasarım yapabilir ya da kolay sipariş yöntemiyle sipariş verebilirsiniz.

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
 
 
x
 
 

Ne kadar süre dayanır?

Zemin grafiklerinin dayanım süresi ortam büyüklüğüne ve yoğunluğuna göre değişebileceğinden, 1,5 ay ile 2 yıl gibi geniş bir aralıkta kullanım sağlanabilir.

  • Zemin grafiklerinin dayanım süresi, bulunduğu ortamın yoğunluğuna göre değişebilir.
  • Geniş alana sahip ortamlarda daha az temas olacağından dayanım süresi uzayacaktır.
  • Geniş alana sahip ve yoğun olmayan ortamlarda dayanım süresi 2 yıla kadar çıkabilir.
  • Küçük bir alana sahip olan ve yoğun olan oramlarda temas da fazla olacağından dayanım süresi kısalacaktır.

 

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

x
Ürün Fiyatı : 233.58TL 175.18TL +kdv
Toplam :  210.22TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme