Kişiye Özel HD Baskılı Bardak Altlıkları

Kişiye Özel HD Baskılı Bardak Altlıkları

Kişiye özel HD baskılı bardak altlıkları, özel günleriniz ve şirketiniz için mükemmel bir seçim. Yüksek kaliteli baskı teknolojimizle, fotoğraflarınız ve logolarınız bardak altlıklarında canlı ve net bir şekilde hayat buluyor. Özel tasarım bardak altlıklarımız, hem şık bir hediye hem de etkili bir kurumsal tanıtım aracı olarak öne çıkıyor.

Ürün Özellikleri:

  • HD kalitesinde kişiselleştirilebilir baskı
  • Çeşitli malzeme seçenekleri: HDF ahşap (kare/yuvarlak), metal yüzeyli mantar taban, kumaş yüzeyli silikon taban
  • Kolay online sipariş süreci
  • Hızlı üretim ve teslimat

İster sevdiklerinize özel bir hatıra, ister şirketiniz için profesyonel bir kurumsal hediye olsun, bardak altlıklarımız her ihtiyaca uygun çözümler sunuyor. Gelişmiş online tasarım stüdyomuzla kendi tasarımınızı yapabilir veya hazır görselinizi yükleyebilirsiniz.

Markanızı ön plana çıkarmak, özel anlarınızı ölümsüzleştirmek veya şık bir ev aksesuarı edinmek için ideal. Hemen sipariş verin, kaliteli ve uzun ömürlü bardak altlıklarıyla yaşam alanlarınızı ve iş ortamınızı renklendirin!

Farkı tasarımları sepete peş peşe ekleyin, toplam miktar üzerinden ödeme yapın.

Örnek: 10 farklı tasarım sepette 10 adet olarak fiyatlandırılır.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

Tekstil Pad Kare 7,8cmTekstil Pad Yuvarlak 7.5cmMetal Kare 9,6cmMetal Yuvarlak 9,4cm
Ürün Fiyatı : 143.93TL 107.94TL +kdv
Toplam :  129.53TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme