Baskimo Tasarımcı Hesabı Sayfasına Hoş Geldiniz!

Baskimo Tasarımcısı olarak, siparişleri alma veya müşteri hizmetleri ile uğraşma konusunda herhangi bir zorunluluğunuz olmadan, istediğiniz ürünler için kişiselleştirilebilir şablonlar tasarlayabilir, şablonlarınız tercih edilerek verilen ürün siparişlerinden gelir elde edebilirsiniz. Üstelik her zaman, adet sınırı olmadan!

Hemen tasarımcı olarak kayıt olun ve  istediğiniz ürünler için şablonlarınızı oluşturmaya başlayın. Gerisini biz halederiz!

Ayrıntılı Bilgi

 

  Hemen Ücretsiz Kaydolun!  

Baskimo'ya zaten üyeyseniz;

Hesabınıza giriş yapın ve Profil bilgileri sayfasında bulunan "Ben Tasarımcıyım" seçeneğini işaretleyin.

Baskimo'ya henüz üye değilseniz;

Aşağıdaki butona tıklayarak kayıt olun! Sonra hesabınıza giriş yapın ve "Hesabım" sekmesi altında bulunan "Profilim" sekmesine tıklayın ve bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurduktan sonra "Ben Tasarımcıyım" seçeneğini işaretleyin.

 

Baskimo Tasarımcılarını İncele

 

 

1- Baskimo - Tasarımcı Hesabı Oluşturma

Baskimo'da bir hesap oluşturun - Tasarımcı Hesabı ile tüm tasarımlarınızı sergileyebileceğiniz, çok özel tamamen ücretsiz tasarımcı mağazanızı kurun.

2- Şablon oluştur

Şablon eklemek istediğiniz bir ürün seçin. Ardından, tasarım araçlarını kullanarak resimlerinizi yükleyin veya metin oluşturun, ardından tasarımınızın farklı unsurlarını istediğiniz gibi düzenleyin ve yeniden boyutlandırın.

3- Satılık tasarımınızı gönderin!

Tasarımınızın görünümünden memnun olduğunuzda, "Kaydet" seçeneğini tıklayın.

4- Para kazanmaya başlayın!

Tasarımınız her satıldığında para kazanırsınız. Ürünlerinizin her satışında ne kadar kazandığınızı görebilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle uğraşmaya gerek yok. Sadece tasarımlar yaratın, gerisini biz halledeceğiz!

Şartlar :

  1. Tasarımcı hesaplarında süreklilik esastır. 3 ay ve daha uzun süre giriş yapılmayan, 15 adet ve altında şablon tasarımı bulunan kullanıcıların hesabı askıya alınır/iptal edilir!
  2. Yönetici, uygun bulmadığı tasarımları öönceden haber vermeksizin kaldırabilir/silebilir.
  3. Yönetici, yeterli satış rakamına ulaşmamış olan tasarımları bulunan tasarımcı hesabını önceden haber vermeksizin kaldırabilir/silebilir.
  4. 6 ay süresince işlem görmeyen tasarımcı hesabı kalıcı olarak silinir.
  5. Tasarımcı, hesabının silinmesi halinde sisteme eklemiş olduğu tasarımların Baskimo.com'a devrini peşinen kabul etmiş sayılır.
  6. Güncel piyasa koşulları ile komisyon oranı %8'dir.
  7. Komisyon hakediş tutarı 250TL'dir. Komisyon tutarı 250TL olduğunda, aynı ayı takip eden son Çarşamba günü hakedilen komisyon tutarı tasarımcının paylaşmış olduğu banka hesabına yatırılır.

Ayrıntılı bilgi