Baskimo Tasarımcısı olarak, siparişleri alma veya müşteri hizmetleri ile uğraşma konusunda herhangi bir zorunluluğunuz olmadan, istediğiniz ürünler için kişiselleştirilebilir şablonlar tasarlayabilir, şablonlarınız tercih edilerek verilen ürün siparişlerinden gelir elde edebilirsiniz. Üstelik her zaman, adet sınırı olmadan!

Hemen tasarımcı olarak kayıt olun ve  istediğiniz ürünler için şablonlarınızı oluşturmaya başlayın. Gerisini biz halederiz!

Ayrıntılı Bilgi

Hemen Ücretsiz Kaydolun!

 

Baskimo'ya zaten üyeyseniz;

Hesabınıza giriş yapın ve Profil bilgileri sayfasında bulunan "Ben Tasarımcıyım" seçeneğini işaretleyin.

Baskimo'ya henüz üye değilseniz;

Aşağıdaki butona tıklayarak kayıt olun! Sonra hesabınıza giriş yaparak,

Hesabım sekmesi altında bulunan Profilim sekmesine tıklayın ve bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurduktan sonra

"Ben Tasarımcıyım" seçeneğini işaretleyin.

Baskimo Tasarımcılarını İncele

 

1- Baskimo - Tasarımcı Hesabı Oluşturma
Baskimo'da bir hesap oluşturun - Tasarımcı Hesabı ile tüm tasarımlarınızı sergileyebileceğiniz, çok özel tamamen ücretsiz tasarımcı mağazanızı kurun.

2- Şablon oluştur

Şablon eklemek istediğiniz bir ürün seçin. Ardından, tasarım araçlarını kullanarak resimlerinizi yükleyin veya metin oluşturun, ardından tasarımınızın farklı unsurlarını istediğiniz gibi düzenleyin ve yeniden boyutlandırın.

3- Satılık tasarımınızı gönderin!
Tasarımınızın görünümünden memnun olduğunuzda, "Kaydet" seçeneğini tıklayın.

4- Para kazanmaya başlayın!
Tasarımınız her satıldığında para kazanırsınız. Ürünlerinizin her satışında ne kadar kazandığınızı görebilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle uğraşmaya gerek yok. Sadece tasarımlar yaratın, gerisini biz halledeceğiz!

Önemli Not:3 ay ve daha uzun süre giriş yapılmayan, 10 adet ve altında şablon tasarımı bulunan kullanıcıların hesabı askıya alınır/iptal edilir!

Ayrıntılı Bilgi