Yapay Zeka Destekli Poster & Tablo Baskı, fotoğraf meraklıları için mükemmel bir çözümdür!


Hayal ettiğiniz görünümü poster ya da tablo olarak basmak için çözünürlük yükseltme, saç, makyaj, arka plan vb. hizmetleri sunuyoruz.

Sonuç olarak, sizin için en iyi sonuçları elde etmek için en son teknolojileri kullanıyoruz. Baskılarınızı adresinize gönderelim ve sizin için özel olanın tadını çıkarın! Yapay Zeka Destekli Poster & Tablo Baskı, fotoğraf meraklıları için harika bir seçenek!
Foto manipülasyon, photoshop, fotoğraf düzenleme, rötüşlama, fotoğraf arka plan değişimi, genç ya da yaşlı görünüm, gülümseme, makyaj, gamze, uzun saç, kısa saç, dolgun saç, gözlüklü ya da gözlüksüz görünüm, fotoğraf çözünürlük yükseltme hizmetlerini bu ürün ile hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz.
 
Size özel olarak hazırladığımız eseri, baskı öncesi onayınıza sunuyoruz. Onay vermeniz durumunda, baskıya alınması için gereken her şeyi hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getireceğiz. İşinizi kolaylaştırmak için, size en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapacağız
Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

Ürün Fiyatı : 568.66TL 454.93TL +kdv
Toplam :   545.92TL kdv dahil

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme