Bez Pankart

Kumaş Baskı / Bez Afiş

Bu ürün ile dev boyutlarda kumaş reklam afişi siparişi verebilirsiniz.

Rachel Kumaş ile dev boyutlarda bile ağır olmayan, asımı ve kullanımı daha kolay olan bez afiş siparişi verebilirsiniz.

Bez Afiş siparişinizi kendiniz online tasarlayın!

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
 
 
x
 
 

Raşel Kumaş Özellikleri

Dayanıklılığı ile bilinen raşel kumaş örme şeklinde hazırlanmasından dolayı havayı da geçirebilir. Rüzgara karşı dayanıklı olan raşel kumaş bayrak yapımında çok fazla kullanılmaktadır. Polyester bir özelliğe sahip olan raşel kumaş su tutmaz. Bu nedenle raşel kumaşlar hızlı bir şekilde kurumaktadır. Makinede de kolaylıkla yıkanabilen raşel kumaşın temizliği oldukça kolaydır.

Raşel Kumaş Kullanım Alanları

Raşel kumaş genel olarak ülke bayrakları ve şirket bayraklarının yapımında kullanılır. Özellikle afiş ve flama yapımlarında da raşel kumaş kullanılabilir. Raşel kumaş gösterişli ve canlı renkleri ile ön plana çıkmaktadır. Bazı durumlarda raşel kumaş çeşitleri kıyafet yapımında da kullanılmaktadır. Bazı kıyafetlerde daha ince dokunan raşel kumaşlar kullanılabilir.

Saten Kumaşa Dijital Baskı Yapılan Ürünler

Reklam sektöründe oldukça tercih edilen saten kumaş baskısı daha çok bayraklar, flamalar, promosyon atkı, reklam forma ürünlerinde kullanılır.  Saten baskı, daha çok iç mekan ürünüdür. Fakat dış mekanda da kullanılabilir.

Saten Kırlangıç Bayrak için buraya tıklayın

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

x
Ürün Fiyatı : 592.06TL 444.05TL +kdv
Toplam :   532.86TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme