Branda Baskı Afiş / Pankart

Modaya Uygun bir etki yaratmak ve mesajınızı geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsanız, branda afiş ve pankart baskı çözümleri tam size göre! Reklamlarınız, açık hava etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız için göz alıcı afiş branda baskı seçeneklerimizle dikkat çekin. Yaşadığınız şehrin sokaklarını süsleyen veya etkinlik alanlarınızı kaplayan bu ürünlerle, markanızın taptaze ve dinamik enerjisi herkes tarafından hissedilecek.

Her türlü koşula meydan okuyan, dayanıklı ve suya karşı koyan branda baskı ürünlerimiz, Avrupa branda malzemeler üzerine yüksek kalitede baskı teknolojisi ile oluşturulmaktadır. Bu sayede reklamlarınız uzun süre canlılığını koruyarak en zorlu hava şartlarında bile göz kamaştırır. İster güneşin kavurucu ışıkları altında, isterse yağmurlu ve rüzgarlı bir günde; branda baskılarınız uzun süre ilk günkü gibi canlı ve net kalır.

İster bir pankart hazırlama sürecine girişin, ister profesyonel bir yardım ile pankart tasarla çalışmalarınıza hız kazandırın; bizimle her fikrinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Pankart fiyatları konusunda da en uygun seçeneklerle karşınızdayız. Kaliteyi ve ekonomiyi aynı potada eritmek isteyenler için ideal çözümler üretmek bizim işimiz. Etkili bir reklam kampanyası için maliyetleri düşük tutarak yüksek görünürlüklü sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

  • Hedef kitlenize etkili ulaşmanızı sağlayacak afiş hazırlama ve tasarım hizmetleri.
  • İşletmenizin görünürlüğünü arttırmanız için kaliteli afiş tasarla destekleri.
  • Duyurularınız ve kampanyalarınız için ideal branda afiş alternatifleri.
  • Yaratıcı fikirleriniz ve tasarım önerilerinizle sizi anlamak ve istediklerinizi en iyi şekilde somutlaştırmak için buradayız.

Bir branda baskı ya da pankart, markanızın veya etkinliğinizin ruhunu yansıtır. Sadece dikkat çekmek değil, aynı zamanda mesajınıza uzun süreli bir değer katmak için doğru tasarım ve üretim önemlidir. Size özel baskı çözümlerimizle, tasarlarken sınırları olmayan bir yaratıcılık dünyasına adım atmış olacaksınız. Tek yapmanız gereken, bizimle iletişime geçmek ve hayal gücünüzü serbest bırakmak.

Uyarı! Ürünü teslim aldıktan sonra, koyu renk zeminli baskılarda, aldığınız ürünü katlanmış olarak saklamayınız. Aldığınız ürünü hemen açmanız ve gerekirse rulo yaparak muhafaza etmeniz tavsiye olunur. Bu hassas nokta, satın aldığınız ürünün uzun ömürlü olmasını ve kalitesinin korunmasını garantileyecek en önemli adımlardan biridir. Branda baskılarınızın ve pankartlarınızın ilk günkü etkisini yıllarca koruması için gereken tüm özeni gösterin.

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
 
 
x
 
 

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

x
Düz Kesim
Düz Kesim + Delik

Tasarım Hizmeti Al
İstediğiniz tasarımı tarif edin, logo vb gerekli görselleri yükleyin. Tasarım süreci siparişinizin tamamlanması ile başlar ve uzman grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanarak 24 iş saati içerisinde onayınıza sunulur.
İndirim kampanyaları tasarım hizmetinde geçerli değildir.

Ürün Fiyatı : 328.15TL 246.11TL +kdv
Toplam :   295.33TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme