Online Kartvizit Tasarlayın!

Zamanı olmayanlar için dijital baskı kartvizit en hızlı çözüm.

Dijital baskı ile ertesi gün kargo kartvizitleriniz artık bir tık uzağınızda!

Acil kartvizit taleplerinizde hızla yanınızdayız; acil selefonlu kartvizit seçeneklerimizle hemen yanınızdayız. Sadece bir günde kartvizit ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Online kartvizit tasarım aracımızla kendi tasarımınızı saniyeler içinde oluşturabilir veya yüzlerce hazır kartvizit tasarımımızdan birini seçebilirsiniz. 

Hazır kartvizit tasarımlarımızı inceleyin ve online kartvizit tasarlayarak şimdi kartvizit siparişi oluşturun.

Kağıt Seçenekleri

 • 315 gr Hafif Dokulu Tuale Karton
 • 280gr Japon Bristol Karton
 • 350gr Kuşe Karton

Baskı Seçenekleri

 • Sadece Ön Baskı
 • Ön ve Arka Aynı Tasarım Baskı
 • Ön ve Arka Farklı Tasarım Baskı

Selefon Seçenekleri

 • Bu üründe selefon standarttır.
 • Parlak ve Mat Seçeneği
 • Selefon sadece baskılı yüzeye uygulanır.

Kesim Şekil

 • Düz Kesim

Ekspress kartvizit tasarımı için öneriler!

 • Koyu renk arka planlarda kontrast renkler kullanın. Örneğin; siyah zemin üzerinde gri renk baskıda net görünmeyebilir ama beyaz renk metin başarılı görünür.
 • 6 punto ve daha büyük metinler kullanın.
 • Çok ayrıntı içeren logo, şekil, görsel vb. baskı sonrası hiç beklemediğiniz gibi kötü görünebilir.

Kartvizit küçük boyutlu bir üründür. Sadece gerekli bilgileri ekleyin. Bir kartvizitin amacı iletişim bilgilerinizi paylaşmaktır. Reklamınızı yapmak için daha büyük boyutlu ürünler tercih edin.
Son olarak; kartvizit tasarımınız tamamlandığında, ekranda yaklaşık olarak gerçek boyutuna yakın bir boyuta küçültün ve son kontrolü yapın.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

 1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
 2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
 3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

Tasarım Hizmeti Al
İstediğiniz tasarımı tarif edin, logo vb gerekli görselleri yükleyin. Tasarım süreci siparişinizin tamamlanması ile başlar ve uzman grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanarak 24 iş saati içerisinde onayınıza sunulur.
İndirim kampanyaları tasarım hizmetinde geçerli değildir.

Ürün Fiyatı : 195.00TL +kdv
Toplam :   234.00TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme