Kişiye Özel Baskılı Promosyon Kolonya

Özel günlerde unutulmaz bir hatıra sunmak ya da müşterilere etkili bir promosyon ürünü sunmak istiyorsanız, kişiye özel baskılı promosyon kolonyamız tam size göre. Renkli ve dayanıklı UV baskı ile tasarladığımız bu ürün, geniş reklam baskı alanı sunar ve 5 farklı harika koku seçeneği ile gelir.

Neden Baskimo Promosyon Kolonya?

1. Özel Tasarım: Ürünümüzü kendi zevkinize uygun olarak online tasarlayabilirsiniz. Kendi logonuzu, resminizi veya özel mesajınızı ekleyerek kişiselleştirme fırsatını yakalayın.

2. Geniş BaskıAlanı: Hem tek taraf hem de çift taraf baskı seçenekleri sunuyoruz. Bu, mesajınızı ve markanızı daha fazla kişiye duyurmanıza olanak tanır.

3. Dayanıklı UV Baskı: Ürünlerimiz dayanıklı ve kaliteli UV baskı ile hazırlanır. Renkler uzun süre canlı kalır, böylece kolonyalarınız uzun süre hatırlanır.

4. 5 Harika Koku Seçeneği: Herkesin zevkine uygun 5 farklı koku seçeneği sunuyoruz. Böylece misafirlerinize veya müşterilere en uygun olanı seçme özgürlüğü sunabilirsiniz.

5. Tekrar Doldurulabilir: Üstte bulunan buton çıkartılabilir ve şırınga yardımıyla tekrar doldurulabilir. Sızıntıyı önleyen ufak contaya dikkat edilmeli ve aynı şekilde kapatılmalıdır.

6. Kolay Sipariş: Ürünümüzü 10 adetten itibaren sipariş verebilirsiniz. Hızlı ve kullanıcı dostu sipariş sistemimizle zaman kaybetmeden kolonyalarınızı sipariş edebilirsiniz.

Promosyon kolonyamızla, etkileyici ve unutulmaz bir hediye veya promosyon ürünü sunmanın keyfini çıkarın. Siz de kişiselleştirilmiş kolonyalarınızı tasarlamak ve sipariş vermek için hemen harekete geçin. Müşterileriniz ve misafirleriniz bu özel jeste bayılacak!

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

Ürün Fiyatı : 0.00TL +kdv
Toplam :   0.00TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme