Kupa Bardak Baskınızı Online Tasarlayın

Kupa bardak baskısı ile sizin için özel bir şeyler yaratmak artık çok kolay!

Baskimo ile kişiye özel kupa bardaklarınızı kendiniz tasarlayabilir, üç boyutlu ön izlemesini inceleyebilir, herşey tamamsa sepete ekleyerek online sipariş verebilirsiniz.

Kupa Bardak Baskı Mükemmel Hediye Ürün

Kupa bardak baskısı, güzel bir hediye veya harika bir promosyon ürünü olarak kullanılabiliyor. Sevdiğiniz insanlara fotoğraflarının basılı olduğu kupa bardakları hediye ederek şaşırtabilirsiniz. Şirketinizin logosunun basılı olduğu kupa bardakları müşterilerinize hediye ederek sürekli gözönünde olabilirsiniz.

Baskimo'nun seramik kupa bardakları ile yüksek baskı kalitesi ve canlı renklerin ayrıcalığını fark edeceksiniz.

Personelinizi, okulunuzun öğretmenlerini, öğrencilerini, üyelerinizi veya müşterilerinizi üzerinde isimlerinin yazılı olduğu kupa bardaklar ile mutlu edebilirsiniz. Baskimo'da, Sihirli Kupa özelliği ile özel kupa bardaklarınızın üzerinde isimlerinizi veya mesajlarınızı yazdırabilir ve herkesi şaşırtabilirsiniz.

Değişken Veri Seçeneği ile İsim Baskısı

Öğretmenseniz ve sevgili öğrencilerinize onlar için özel bir hediye sunmak istiyorsanız, onların adlarının yazılı olduğu hatta fotoğraflarının basılı olduğu çok özel kupa bardaklar hediye edebilirsiniz.

Online tasarımınızı kaydettikten sonra, bir sonraki ekranda değişken veri seçeneğini bulabilirsiniz.

Ayrıca bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliği ile çekinmeden makinede yıkayabilirsiniz. Ancak, değerli kupa bardaklarınızın sizinle daha uzun süre birlikte kalması için elde yıkamanızı öneriyoruz.

Baskimo'da, kupa bardak baskısı ile sizin için özel bir şeyler yaratmak çok kolay! Gerçek kullanıcı yorumlarını inceleyin ve hemen kupa bardak siparişi verin.

Ürün Boyutları

  • Ağız Çapı: 8 cm
  • Kupa Yüksekliği: 9 cm

Lüks Seramik Kupa Boyutları

  • Ağız çapı: 8 cm
  • Kupa Yüksekliği: 7,5 cm

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

Sihirli KupaKalp Kulpluİçi RenkliLüks Seramik Kupa
Ürün Fiyatı : 233.59TL 186.87TL +kdv
Toplam :   224.24TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme