Fiyat Hesaplayıcı

Sihirli KupaKalp Kulpluİçi RenkliLüks Seramik Kupa
Ürün Fiyatı : 199.21TL 169.33TL +kdv
Toplam :   203.20TL kdv dahil

Kupa bardak baskı siparişi için online kupa tasarlayın

Kupa bardak baskısı ile sizin için özel bir şeyler yaratmak artık çok kolay!

Baskimo'da, kişiye özel kupa bardaklarınızı tasarlayın ve sipariş edin.

Kupa bardak baskısı, güzel bir hediye veya harika bir promosyon ürünü olarak kullanılabiliyor. Sevdiğiniz insanlara fotoğraflarının basılı olduğu kupa bardakları hediye ederek şaşırtabilirsiniz. Şirketinizin logosunun basılı olduğu kupa bardakları müşterilerinize hediye ederek sürekli gözönünde olun. Baskimo'da, yüksek baskı kalitesi ve canlı renkler ile ayrıcalığını fark edeceksiniz.

Personelinizi, okulunuzun öğretmenlerini, öğrencilerini, üyelerinizi veya müşterilerinizi üzerinde isimlerinin yazılı olduğu kupa bardaklar ile mutlu edebilirsiniz. Baskimo'da, Sihirli Kupa özelliği ile özel kupa bardaklarınızın üzerinde isimlerinizi veya mesajlarınızı yazdırabilir ve herkesi şaşırtabilirsiniz.

Baskimo'da, kupa bardak baskısı ile sizin için özel bir şeyler yaratmak çok kolay! Gerçek kullanıcı yorumlarını inceleyin ve hemen kupa bardak siparişi verin.

Ürün Boyutları

Ağız Çapı: 8 cm

Kupa Yüksekliği: 9 cm

Lüks Seramik Kupa Boyutları

Ağız çapı: 8 cm

Kupa Yüksekliği: 7,5 cm

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme