Başlangıç

Evet! Online tasarımınızı hesabınıza kayıt edebilirsiniz..

Tasarımı kaydettikten sonra;

Hesabım -> Tasarımlarım adımlarını izleyerek tüm kayıtlı tasarımlarınızı görebilir, PDF Satın Al seçeneği ile tasarımı PDF olarak hemen indirebilirsiniz.

Baskimo'da satışa sunulmuş olan tüm ürünlerin içerisinde online fiyat hesaplama modülü bulunmaktadır.

Öncelikle istediğiniz ürünü seçmelisiniz. Daha sonra ihtiyacınız olan ürün özelliklerini ve miktar bilgisini yazarak anında fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Sitede bulamadığınız farklı ebatlarda ya da yüksek adetli ihtiyaçlarınız için ürünlerin içerisinde ya da ana ekranda turuncu bar içerisindeki menüler arasında görebileceğiniz FİYAT TEKLİFİ modülü ile özel sipariş oluşturabilirsiniz.

Telefon ile fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır!

Baskı siparişinizi, ürün cinsine bağlı olarak 4 farklı seçenek ile online verebilirsiniz.

ONLINE TASARLA
Ürüne ait grafik tasarımı boş bir sayfa üzerinde tamamen kendiniz tasarlayabilirsiniz. Online Tasarım Stüdyosu içerisinde bulunan birçok hazır tasarım görseli size profesyonel tasarımlar yapmanız konusunda yardımcı olacaktır.
 
TASARIM YÜKLE
Hazır tasarımınız varsa, sipariş vermeniz çok kolay. Tasarımınızı yükleyin ve ödemenizi gerçekleştirin. Hepsi bu kadar!
 
ŞABLON SEÇ
Belirli ürünlerde sunulan bu seçenek sayesinde, sistemimizde sunulan hazır şablonlardan seçerek kendiniz özelleştirebilirsiniz.
 
TASARIMCI DESTEĞİ
Yukarıda yazılı 3 sipariş yöntemi de sizin için uygun değilse, "Tasarımcı Desteği" sipariş yöntemi tam size göre! Ürün özelliklerini seçin, miktar bilgisini yazın ve "Tasarımcı Desteği" butonuna tıklayın. Tasarımı bize tarif edin ve varsa logo, örnek fotoğraf vb. görselleri ekleyerek siparişinizi tamamlayın. Tasarm süreci siparişinizin tamamlanmasıyla başlar ve 24 saat içerisinde hesabınıza yüklenerek onay vermeniz için bildirim gönderilir.

Evet! Tasarımınız yoksa ya da henüz hazır değilse de sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz ürünü, Tasarım Yükle butonuna tıkladıktan sonra açılacak ekranda bulunan "Çalışmayı daha sonra yükle" butonuna tılayarak sepetinize ekleyebilir, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

SiparişiniziKredi Kartı, BKM Express, ComPay ya da Havale/EFT yöntemleriyle yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme sistemimiz bulunmamaktadır.

ComPay Nedir?

Ürünler

Acele olarak tabir edilen ürünler dijital baskı ile üretilir ve 1-2 iş günü içerisinde kargoya verilebilir. Ofset baskılı ürünler ise ürün çeşidine ve uygulanacak son işlemlere göre 5-7 ve 8-10 iş günü sürelerde gönderilebilmektedir. 

Baskı kalitesi olarak aralarında büyük bir fark olmayıp, sadece gönderim süresi ve maliyet farkı bulunmaktadır.

Belirli ürünler için evet!

Eko ibareli ürünlerde mümkün değildir ancak ürünlerimizin birçoğunda; aynı miktar ve aynı kesim şekline sahip farklı tasarımları peş peşe yükleyebilirsiniz.

Örnek: 100 adet 5cm boyutta ve yuvarlak kesim için 5 farklı tasarım yüklerseniz, 20'şer adet basılacaktır.

 

Kağıt cinsleri, en çok kullanılanlar  hamur kağıtlar ve kuşe kağıtları olmakta üzere ikiye ayrılır. Örneğin antetli kağıtlar I.Hamur 80 gr. kağıtlara basılmaktadır. Kuşe kağıtlar ise, 135, 170, 200, 250, 300 ve 350gr ağırlıklara sahip kağıt ve kartonlardır. Örneğin; Afişler 135 gr, broşürler, 135gr ve 170 gr., kataloglar 170gr, kartvizitler 350 gr., cepli dosyalar 250gr ve 350 gr,  kuşe kağıt ve kartonlara basılmaktadır. Sertifikalalarda, davetiyelerde ve kartvizitlerde 350 gr. kuşe karton yanında 280 gr. ağırlığında dokulu fantazi kartonlar kullanılarak farklı ürünler elde edilebilmektedir. 

Baskı

PDF dosyasının çıktısının çözünürlüğü 300 dpi (inç başına nokta).

Hem metin, hem görüntü açısından en yüksek kalitesini sunan sublimasyon, dijital ve ofset baskı yöntemlerini kullanıyoruz. Her iş için ayrı baskı makinası kullanarak her işin olması gerektiği kalitede, siz müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz.

Fiyatlandırma

Baskimo'da akıllı hesaplama modülü vardır. Her ürüne tıkladığınınızda ürün fotoğrafı yanında Fiyat hesaplama penceresini görebilirsiniz. 1 adet ile 10 adet ürün aynı fiyat değildir. Adet arttıkça fiyat düşmektedir. Bu sayede fiyat hesaplama penceresine ihtiyacınız olan miktarı yazarak en uygun fiyat bilgisini almanız mümkündür.  Özel işleriniz için ise en üst menüde yer alan bir teklif alma modülümüz mevcuttur. 

Ödemeniz gereken toplam tutarı, ürünleri sepetinize ekledikten ve kargo şirketini seçtikten sonra görebilirsiniz. 

Kargo

Hayır! Baskimo ile sepetinize birden fazla ürün ekleyebilirsiniz. Bunun için ödeme ekranında geçmeden önce KAYDET VE ALIŞVERİŞE DEVAM ET butonuna tıklamanız yeterlidir. Her ürün sonrası bu işlemi yaparak sepetinize birden fazla ürünü ekleyebilirsiniz.

Evet. Kdv hariç 350TL ve üzerindeki siparişlerde ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. 

Ürün çeşidine göre gönderim süreleri değişmektedir. Dijital baskılı ürünler genellikle 1-3 iş günü, ofset baskılı ürünler 5-7 ve 8-10 iş günü sürelerde gönderilmektedir. Acele olarak tabir edilen ürünler dijital baskı, ekonomik olarak tabir edilen ürünler ise ofset baskı ile üretilmektedir. Kargo seçiminiz sırasında teslim alabileceğiniz yaklaşık tarih size gösterilmektedir.

Ürünler her günün akşam saatlerinde kargoya teslim edilir.

Kargo şirketinin takip numaraları bize ulaşır ulaşmaz üyelerimizin hesaplarına işlenerek, e-posta ile de bildirim yapılır.

Baskimo hesabınıza giriş yaparak, SİPARİŞ AYRINTILARI başlığı altında kargo firması adını, "Sipariş Takip" sekmesine tıklayarak  kargo takip numarasını görebilirsiniz.

PTT Kargo ve Yurtiçi Kargo olmak üzere iki farklı kargo seçeneğimiz bulunmaktadır.

Evet. Ürün sayfalarında bulunan Fiyat Hesaplayıcının en altında bulunan kargo hesap butonuna tıklayarak gönderim yaptığımız ülkeler listesini görebilirsiniz.

Yurt dışı gönderimlerimiz PTT kargonun yurt dışı servisleri ile gerçekleştirilmektedir.

Yurt dışı gönderimlerde ücretsiz kargo hizmetimiz ise bulunmamaktadır.

Kapıda ödeme sistemimiz bulunmamaktadır.

Üretim merkezimiz İzmit, Kocaeli'dedir ve gönderim Kocaeli'den yapılmaktadır.

Farklı tedarikçiler tarafından üretilen ürünler, zaman kaybı olmaması ve maliyet açısından direkt üretim yapılan şehirden gönderilebilir.