BAŞLANGIÇ

Evet! Tasarımınız yoksa ya da henüz hazır değilse de sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz ürünü, Sepete Ekle butonuna tıkladıktan sonra açılacak ekranda bulunan "Çalışmayı daha sonra yükle" butonuna tılayarak sepetinize ekleyebilir, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme yöntemlerimiz; Kredi Kartı, Havale/EFT ve PAYPAL'dır.

Kapıda ödeme sistemimiz bulunmamaktadır.

Baskı siparişinizi, ürün cinsine bağlı olarak 3 farklı seçenek ile verebilirsiniz.

ONLINE TASARLA: Ürüne ait grafik tasarımı boş bir sayfa üzerinde tamamen kendiniz tasarlayabilirsiniz. Online Tasarım Stüdyosu içerisinde bulunan birçok hazır tasarım görseli size profesyonel tasarımlar yapmanız konusunda yardımcı olacaktır.
 
TASARIM YÜKLE: Hazır tasarımınız varsa, sipariş vermeniz çok kolay. Tasarımınızı yükleyin ve ödemenizi gerçekleştirin. Hepsi bu kadar!
 
ŞABLON SEÇ: Bazı ürünlerde sunulan bu seçenek sayesinde, sistemimizde sunulan hazır şablonlardan seçerek kendiniz özelleştirebilirsiniz.

ÜRÜNLER

Acele olarak tabir edilen ürünler dijital baskı ile üretilir ve 1-2 iş günü içerisinde kargoya verilebilir. Ofset baskılı ürünler ise ürün çeşidine ve uygulanacak son işlemlere göre 5-7 ve 8-10 iş günü sürelerde gönderilebilmektedir. 

Baskı kalitesi olarak aralarında büyük bir fark olmayıp, sadece gönderim süresi ve maliyet farkı bulunmaktadır.

Baskimo sınırsız ürün desteği sunar. Her geçen gün yeni ürünler görebilirsiniz. Siz de olmasını istediğiniz bir ürün varsa bize bilgi@baskimo.com adresine e-posta göndererek talepte bulunabilirsiniz.

Kağıt cinsleri, en çok kullanılanlar  hamur kağıtlar ve kuşe kağıtları olmakta üzere ikiye ayrılır. Örneğin antetli kağıtlar I.Hamur 80 gr. kağıtlara basılmaktadır. Kuşe kağıtlar ise, 135, 170, 200, 250, 300 ve 350gr ağırlıklara sahip kağıt ve kartonlardır. Örneğin; Afişler 135 gr, broşürler, 135gr ve 170 gr., kataloglar 170gr, kartvizitler 350 gr., cepli dosyalar 250gr ve 350 gr,  kuşe kağıt ve kartonlara basılmaktadır. Sertifikalalarda, davetiyelerde ve kartvizitlerde 350 gr. kuşe karton yanında 280 gr. ağırlığında dokulu fantazi kartonlar kullanılarak farklı ürünler elde edilebilmektedir. 

SIPARIŞ

Internet bağlantı sorunları, bilgisayarlarda bulunan kötü amaçlı yazılımlar vb. sebepler nedeniyle tasarımınızı yüklemeniz mümkün olmuyorsa, YÜKLEMEDEN DEVAM ET seçeneği ile  siparişinizi tamamlayabilir, daha sonra tasarımlarınızı DOSYA GÖNDER modülü ile iletebilirsiniz.

BASKI

Sistemimiz, gerçek renklerle baskı üretimi için CMYK renk paletini desteklemektedir.

PDF dosyasının çıktısının çözünürlüğü 300 dpi (inç başına nokta). 

Hem metin hem görüntü açısından baskı malzemenin en yüksek kalitesini sunan sublimasyon, dijital ve ofset baskı yöntemlerini kullanıyoruz. Her iş için ayrı baskı makinası kullanarak her işin olması gerektiği kalitede, siz müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz.

FIYATLANDIRMA

Baskimo'da akıllı hesaplama modülü vardır. Her ürüne tıkladığınınızda ürün fotoğrafı yanında Fiyat hesaplama penceresini görebilirsiniz. 1 adet ile 10 adet ürün aynı fiyat değildir. Adet arttıkça fiyat düşmektedir. Bu sayede fiyat hesaplama penceresine ihtiyacınız olan miktarı yazarak en uygun fiyat bilgisini almanız mümkündür.  Özel işleriniz için ise en üst menüde yer alan bir teklif alma modülümüz mevcuttur. 

Ödemeniz gereken toplam tutarı, ürünleri sepetinize ekledikten ve kargo şirketini seçtikten sonra görebilirsiniz. 

KARGO

Hayır! Baskimo ile sepetinize birden fazla ürün ekleyebilirsiniz. Bunun için ödeme ekranında geçmeden önce KAYDET VE ALIŞVERİŞE DEVAM ET butonuna tıklamanız yeterlidir. Her ürün sonrası bu işlemi yaparak sepetinize birden fazla ürünü ekleyebilirsiniz.

Evet! Belirlenen bazı ürünler ücretsiz kargo olarak gönderilmektedir.

Bunun dışında, sepetinizin toplamı 125TL ve üzerinde olduğu takdirde kargo ücreti ödemeniz gerekmeyecektir.

Ürün çeşidine göre gönderim süreleri değişmektedir. Dijital baskılı ürünler genellikle 1-3 iş günü, ofset baskılı ürünler 5-7 ve 8-10 iş günü sürelerde gönderilmektedir. Acele olarak tabir edilen ürünler dijital baskı, ekonomik olarak tabir edilen ürünler ise ofset baskı ile üretilmektedir.

Ürünler her günün akşam saatlerinde kargoya teslim edilir. Kargo şirketinin takip numaraları bize ulaşır ulaşmaz üyelerimizin hesaplarına işlenerek, e-posta ile de bildirim yapılır. Baskimo hesabınıza giriş yaparak, SİPARİŞ AYRINTILARI --> ÖDEME AYRINTILARI sekmesi altında kargo takip numarasını görebilirsiniz.