Hafif Dokulu Tuale Kartona Sanatsal Poster Baskı

Ev dekorasyonunuzu tamamlayacak harika bir baskı seçeneği sunuyoruz.

Sipariş verebileceğiniz boyutlar 330x488mm tabakalar üzerine 320x478mm görsel baskısıdır. Hafif dokulu tuale sanatsal karton üzerine HD kalite baskılarımız canlı renkleri ve sanatsal görüntüsü ile göz kamaştırıyor. Özel boyut siparişi ile çerçevelerinize tam uyumlu sanatsal poster baskılarınızı alabilirsiniz.

Kendi tasarımlarınız varsa, 330x478mm hafif dokulu tuale sanatsal poster baskısı ile pazar yerlerindeki mağazalarınızda satış yapmak için harika bir fırsat elde edebilirsiniz.

Siz de evinizin duvarlarını süsleyecek kaliteli ve sanatsal poster baskıları sipariş etmek isterseniz, bugün ilk adımı atın.

Farklı Görseller Yükleyin

Bu ürünü 10 adetten itibaren sipariş verebilirsiniz. 10 adet için 10 farklı görsel yükleyebilirsiniz. Kaç adet görsel yüklerseniz, eşit miktarda baskı yapılacaktır. Örneğin; 100 adet için 20 farklı görsel yükleyebilir ve her birinden 5'er adet sanatsal poster baskı alabilirsiniz.

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
 
 
x
 
 

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

Ürün Fiyatı : 470.38TL 352.78TL +kdv
Toplam :  423.34TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme