Fotoğraf baskı ürünü ile fotoğraflarınızı, seçmiş olduğunuz boyutta nasıl baskı yapılacağını görür ve bu şekilde sipariş verebilirsiniz.

Klasik Banyolu Sistem Fotoğraf Baskı

Fotoğraf baskı ürünümüz, orijinal Fujifilm kağıtlar kullanılarak, fotoğraf üretiminin vazgeçilmezi klasik banyolu sistem ile tab edilerek üretilir ve en üst kalitede size ulaşır.

Baskı Sonrası Kayıplara Dikkat!

Eskiden standart boyutlarda çekim yapan fotoğraf makineleri var iken, günümüzde farklı marka ve model cep telefonlarının yaygınlaşması ile çekim yapılan fotoğraf boyutları da oldukça çeşitlilik kazandı.

Bu sebeple fotoğraflarınızın baskı siparişini verirken baskı öncesi kontrolünü yapmanız oldukça önem kazandı.

Kendiniz Kontrol Edin

Baskimo'nun tasarım stüdyosu ile DİKEY ve YATAY konumda olan fotoğraflarınızı sırasıyla ekleyerek seçmiş olduğunuz boyutta baskı yapıldığında nasıl görüneceğini anında görebilirsiniz. Fotoğrafınız seçmiş olduğunuz boyuttan büyükse sağa - sola ya da yukarı-aşağı kaydırarak istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Kırpılacak bölümleri kendiniz ayarlayabilirsiniz.

İstediğiniz Fotoğraflara Efekt Uygulayın

Eklediğiniz fotoğraflar sayfalar halinde sıralanır. Her bir fotoğrafı tek tek kontrol edebilir, istediklerinize efektler uygulayabilir, renk ayarı yapabilirsiniz.

Fiyat Hesaplayıcı

(Min: 1, Max: 1000)
Kdv Hariç Toplam : 25.00TL

Toplam Tutar : 25.00TL +kdv  ( 29.50TL kdv dahil )