logolu masa bayrak

Fiyat Hesaplayıcı

Kdv Hariç Toplam : 18.00TL
Toplam Tutar : 18.00TL +kdv  ( 21.24TL kdv dahil )

Masa Bayraklarını, kişiye özel baskılı olarak sipariş verebilirsiniz.
Bu ürün sadece logolu masa bayrağı içerir. Logolu masa bayrağını istediğiniz miktarda sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ülke bayrağı ve bayrak direkleri için ayrı ürünler bulunmaktadır ve istediğiniz miktarlarda sepetinize ayrı ürün olarak ekleyebilirsiniz.

Sepetininize istediğiniz miktarda Türk Bayrağı ve bayrak direğini ayrıca ekleyebilirsiniz.
Bayrak direkleri 4 farklı çeşitte olduğundan, lütfen sipariş vermiş olduğunuz bayrak sayısına uygun direk siparişi verdiğinizden emin olunuz.

  • Ürün Boyutu 23x16cm
  • Kişiye Özel HD Baskı
  • 2-3 iş günü kargo

150TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo!

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

  • Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
  • Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
  • Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İçeriğiMiktardanMiktara Kadar
Sadece Logolu Bayrak11 18.00TL
25 16.80TL
610 16.20TL
1125 15.90TL
2650 15.60TL
5175 15.30TL
Detaylı Bilgi

Ürün İnceleme