Google'da yüksek kaliteli görsel nasıl bulunur?
Hemen okumak için buraya tıklayın.
Poster görselini sipariş boyutuna uygun hale getirmek için kısa videoyu izleyin.

Fiyat Hesaplayıcı

DikeyKare
Yatay
Dikey
Kare
Kdv Hariç : 34.50TL
Toplam :   40.71TL kdv dahil

Hangi kağıt stoğu sizin için uygun?

İstediğiniz ebatlarda ve ihtiyacınıza göre 4 farklı kalitede poster baskı siparişi verebilirsiniz. 

Citylight Kağıt (Dış Mekan Baskı) Nedir?

Çok yakından bakılması gerekmeyen, dış mekanda da kullanabileceğiniz Satılık - Kiralık afişleri vb. baskıları için ekonomik bir üründür. Fotoğraf baskılarında tercih edilmemelidir.

Citylight kağıt, durak ve raket reklamlarında kullanılan, ışık geçiren, çok kalın olmayan hamur  kağıttır. Baskı kalitesi maksimum 720dpi'dır. Çok yakından bakılması gerekmeyen, yüksek kalite  aranmayan poster baskılar için ekonomik çözümdür. 

Poster Kağıt (İç Mekan Baskı) Nedir?

180gr. kalınlığında, yarı mat yüzeye sahip hamur kağıttır. İç mekan baskı makinalarında, yüksek kalite baskı yapılır. Fotoğraf içeren ve yüksek kalite beklenen posterler için ekonomik çözümdür. Hamur kağıtlarda mürekkep kağıt tarafından emildiğinden, görüntü bir miktar solgunlaşabilir.

Fotoğraf Kağıdı (İç Mekan Baskı) Nedir?

230gr. kalınlığında parlak kaplamalı yüzeye sahip, canlı renklerle baskı yapılabilen özel kağıttır. İç mekan baskı makinalarında yüksek kalite baskı yapılır. Fotoğraf içeren ve yüksek kalite beklenen posterler için ideal çözümdür. Boya kağıt tarafından emilmez ve yüzeyde kalır. Bu sayede en canlı renkler elde edilebilir.

Sert Plastik Poster Nedir?

Parlak ya da mat görünümlü yapışkanlı kağıtlara HD kalitede basılan görsellerin, 3mm ve 5mm kalınlığında, foreks adlı malzemeye sıvanması yöntemiyle üretilen posterlerdir. Fotoğraf baskıları ve çok yüksek kalite beklenen sert posterler için ideal çözümdür.

Kuşe Kağıt Afiş

35x50cm'den küçük afiş siparişleriniz için Kuşe Kağıt Afiş ürünü ile sipariş verin.

Baskimo ile tüm baskılı ürünleri online sipariş verin.

4 farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

  • Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
  • Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
  • Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme