poster bastır

Baskimo'da herkes için bir poster baskı seçeneği var!

İstediğiniz ebatlarda ve ihtiyacınıza göre 4 farklı kalitede poster baskı siparişi verebilirsiniz. 

  • Citylight Kağıt (Dış Mekan Baskı) Nedir?

Çok yakından bakılması gerekmeyen, dış mekanda da kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür.

Fotoğraf baskılarında tercih edilmemelidir.

Citylight kağıt, durak ve raket reklamlarında kullanılan, ışık geçiren, çok kalın olmayan hamur  kağıttır. Baskı kalitesi maksimum 720dpi'dır. Çok yakından bakılması gerekmeyen, yüksek kalite  aranmayan poster baskılar için ekonomik çözümdür. 

180gr. kalınlığında, yarı mat yüzeye sahip hamur kağıttır. İç mekan baskı makinalarında, yüksek kalite baskı yapılır. Fotoğraf içeren ve yüksek kalite beklenen posterler için ekonomik çözümdür. Hamur kağıtlarda, mürekkep kağıt tarafından emildiğinden, görüntü bir miktar solgunlaşabilir.

  • Fotoğraf Kağıdı (İç Mekan Baskı) Nedir?

230gr. kalınlığında parlak kaplamaaı yüzeye sahip, canlı renklerle baskı yapılabilen özel kağıttır. İç mekan baskı makinalarında yüksek kalite baskı yapılır. Fotoğraf içeren ve yüksek kalite beklenen posterler için ideal çözümdür. Boya kağıt tarafından emilmez ve yüzeyde kalır. Bu sayede en canlı renkler elde edilebilir.

Parlak ya da mat görünümlü yapışkanlı kağıtlara HD kalitede basılan görsellerin, 3mm ve 5mm kalınlığında, foreks adlı malzemeye sıvanması yöntemiyle üretilen posterlerdir. Fotoğraf baskıları ve çok yüksek kalite beklenen sert posterler için ideal çözümdür.

Lütfen Dikkat! Görsellerinizi Google'da arıyorsanız, "Google'da Kaliteli Görsel" konulu makalemizi okumanızı öneririz. Hemen okumak için buraya tıklayın

Fiyat Hesaplayıcı

Ebat Seçiminiz (Özel ebat yazabilirsiniz)

Ondalıklı rakamları nokta işareti kullanarak yazın.

Örnek: 98.5x105.5cm

x
  • Citylight Kağıt (Dış Mekan Baskı) Nedir?

Çok yakından bakılması gerekmeyen, dış mekanda da kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür. Fotoğraf baskılarında tercih edilmemelidir.

Citylight kağıt, durak ve raket reklamlarında kullanılan, ışık geçiren, çok kalın olmayan hamur kağıttır. Baskı kalitesi maksimum 720dpi'dır. Çok yakından bakılması gerekmeyen, fotoğraf içermeyen, yüksek kalite aranmayan poster baskılar için ekonomik çözümdür. (Örnek: Satılık-Kiralık afişleri vb.)

180gr. kalınlığında, yarı mat yüzeye sahip hamur kağıttır. İç mekan baskı makinalarında, yüksek kalite baskı yapılır. Fotoğraf içeren ve yüksek kalite beklenen posterler için ekonomik çözümdür. Hamur kağıtlarda, mürekkep kağıt tarafından emildiğinden, görüntü bir miktar solgunlaşabilir. (Örnek: parti afişi vb.)

  • Fotoğraf Kağıdı (İç Mekan Baskı) Nedir?

230gr. kalınlığında parlak kaplamalı yüzeye sahip, canlı renklerle baskı yapılabilen özel kağıttır. İç mekan baskı makinalarında yüksek kalite baskı yapılır. Fotoğraf içeren ve yüksek kalite beklenen posterler için ideal çözümdür. Boya kağıt tarafından emilmez ve yüzeyde kalır. Bu sayede en canlı renkler elde edilebilir. (Örnek: Fotoğraf baskıları) %100 Müşteri Memnuniyeti!

Seçmiş olduğunuz kağıtta tedarikçi kaynaklı stok problemi olduğu taktirde, bir üst kalite kağıt gönderim yapılır.

Kdv Hariç Toplam : 13.88TL
Toplam Tutar : 13.88TL +kdv  ( 16.37TL kdv dahil )
SİPARİŞE BAŞLA

1. Aradığınız Ürünü Hızlıca Bulun
İstediğiniz ürünü hızlıca bulmak için en üstte bulunan arama alanına ürünün ilk birkaç harfini yazın ve çıkan sonuçlardan birini seçin.
İhityacınız olan boyutu seçin, miktar ve diğer seçenekleri belirleyin ve anında fiyat bilgisi alın!
2. Anında Fiyat Bilgisi Alın
Baskimo'daki tüm ürünlerin fiyatlarına, ürün sayfasından ulaşabilirsiniz. Ürün özelliklerini ve ihtiyacınız olan miktarı yazıp ödemeniz gereken tutarı ve kargo ücretini görebilirsiniz.
3. Online Sipariş Verin
Fiyat bilgisi aldınız ve şimdi sipariş vermek istiyorsunuz. Tüm ürünleri online sipariş verebilirsiniz. 
Siparişinizi, 4 farklı yöntemden sizin için uygun olanını seçerek verebilirsiniz.

  • Belirli ürünlerde hazır şablonları kişiselleştirerek,
  • Gelişmiş online tasarım stüdyosu ile sıfırdan tasarım yaparak,
  • Baskıya hazır tasarımınızı yükleyerek,
  • "Tasarımcı Desteği" seçimi ile tasarımınızı tarif ederek ve örnek görseller ekleyerek

siparişinizi hızlıca verebilirsiniz.

Ürün İnceleme