Baskimo'da herkes için bir poster baskı seçeneği var!

İstediğiniz ebatlarda ve ihtyacınıza göre 3 farklı kalitede poster baskı siparişi verebilirsiniz. 

Dış Mekan Reklam Kağıdı Nedir?

Çok yakından bakılması gerekmeyen, dış mekanda da kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür.

Fotoğraf baskılarında tercih edilmemelidir.

135gr. dış Mekan reklam kağıtlarına, dış mekan baskı makinalarında yapılan baskıdır. Baskı kalitesi maksimum 720dpi'dır. Çok yakından bakılması gerekmeyen, yüksek kalite  aranmayan poster baskılar için ekonomik çözümdür. 

Citylight kağıt, durak ve raket reklamlarında kullanılan, ışık geçiren, çok kalın olmayan hafif parlak yüzeyli bir kağıttır.

Premium Kalite Poster Nedir?

180gr. kalınlığında yarı mat yüzeye sahip hamur kağıtlara, iç mekan baskı makinalarında yüksek kalite baskı yapılan posterlerdir. Fotoğraf içeren ve yüksek kalite beklenen posterler için ideal çözümdür. 

Sert Plastik Poster Nedir?

Parlak ya da mat görünümlü yapışkanlı kağıtlara HD kalitede basılan görsellerin, 3mm ve 5mm kalınlığında, foreks adlı malzemeye sıvanması yöntemiyle üretilen posterlerdir. Fotoğraf baskıları ve çok yüksek kalite beklenen sert posterler için ideal çözümdür.

Lütfen Dikkat! Görsellerinizi Google'da arıyorsanız, "Google'da Kaliteli Görsel" konulu makalemizi okumanızı öneririz. Hemen okumak için buraya tıklayın

Fotoğraf Baskı siparişi için buraya tıklayın

Onlıne Fiyat Hesaplayın

Yükleniyor...
Ebat Seçiminiz (Özel ebat yazabilirsiniz)
Genişlik (CM)
x
Yükseklik (CM)

Premium Poster Kağıdı, ithalatçı firma stok azalması sebebiyle sınırlı durumdadır. Mevcut stoklarımızın tamamen tükenmesi durumunda, bir üst kalite (fotoğraf kağıdı) ürün gönderimi yapılacaktır.

Kdv Hariç Toplam 16.20TL
Nakliye Seçenekleri
Toplam Tutar 16.20TL +kdv  ( 19.12TL kdv dahil )
SİPARİŞE BAŞLA

Ürün İnceleme