Fiyat Hesaplayıcı

Yatay AfişPanoramik Afiş
Köşelere Metal Delik AçılsınKenarları dikilsin ve Metal Delik AçılsınKenarlarına Kumaş Kolon Dikilsin ve Asım Halkaları Eklensin
Kenarları Sıfır Kesilsin Delik Olmasın
Köşelere Metal Delik Açılsın
Kenarları dikilsin ve Metal Delik Açılsın
Kenarlarına Kumaş Kolon Dikilsin ve Asım Halkaları Eklensin
Ürün Fiyatı : 193.90TL 164.82TL +kdv
Toplam :   197.78TL kdv dahil

Seçim Afişi (Branda) Pankart

Göz alıcı ve etkileyici bir seçim afişi için Seçim Afişi (Branda) Pankart'ı tercih edin!

Muhtar adayları, belediye meclis üyesi adayları ve belediye başkan adayları için özel olarak tasarlanan bu ürün, etkili tanıtım için işlerinizi kolaylaştıracak.

Özel boyutlarda sipariş edebilir, asıma hazır branda afişler elde edebilir, online olarak tasarlayabilir veya hazır şablonları kullanabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz tasarım desteği de alabilirsiniz.

Seçim Afişi (Branda) Pankart ile seçimlerinizi daha eğlenceli ve kolay hale getirin!

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme