Özel tasarım kupa ve bardaklar, anlamlı günlerde sevdiklerinize vereceğiniz en güzel hediye seçenekleri arasında yer alır. Birbirinden şık tasarımlarla süsleyebileceğiniz bardak kupa modelleri, hem dekoratif bir görünüm sergilemeleriyle sevdiklerinizin yaşam ve çalışma alanlarına değer katar hem de anlamlı baskılarıyla mesajınızı net bir şekilde iletir.
 
Kupa bardak tasarımı konusunda faydalanabileceğiniz fikirler arıyorsanız işte, özel günlerde tercih edebileceğiniz en iyi 10 öneri!
 
 

1.Fotoğraf Baskılı Kupalar

 
Sevdiklerinize verebileceğiniz en özel tasarım kupa bardak modelleri arasında fotoğraf baskılı kupalar yer alır. En sevdiğiniz fotoğraflarınızla süsleyeceğiniz fotoğraf baskılı kupa ve bardaklar, hayatınızın unutulmaz günlerini özel bir armağanla ölümsüzleştirmenize yardımcı olur. Yıldönümleri, doğum günleri ve diğer tüm özel günler için ideal olan fotoğraf baskılı kupaları; eşinize, dostlarınıza, ebeveynlerinize ve çocuklarınıza armağan edebilirsiniz.
 

2.Karikatür Baskılı Kupalar

 
En sevilen kupa bardak tasarım seçenekleri arasında yer alan karikatür baskılı modeller sevimli hediye seçeneği arayanlar için anlamlı bir tercih olabilir. Sevdiklerinizin hoşuna gidecek bir karikatürü kupa ve bardak modellerine bastırarak onları sevindirebilirsiniz. Eğlenceli, komik ve anlamlı karikatürleri tercih ederek özel günleri daha da keyifli bir hâle getirebilirsiniz. Dilerseniz sizin için anısı olan karikatürleri kupaya bastırabilir ve sevdiklerinize vereceğiniz hediyeyi hatıralarınızla güçlendirebilirsiniz. 
 

3.Mesaj Baskılı Kupalar

 
En keyifli bardak baskı seçenekleri arasında mesaj içeren modeller de bulunur. Önem verdiğiniz kişilere hediye edebileceğiniz kupalara ilişkinizi özetleyen, esprili ya da duygusal mesajlar yazdırabilirsiniz. Sevdiğiniz şarkı sözlerini, şiir dizelerini ve sosyal medya paylaşımlarını kupalara bastırarak hem kişiye özel bir armağan verebilir hem de sevdiklerinize unutulmaz hediyeler sunabilirsiniz. 
 

4.İsim Baskılı Kupalar

 
Özel kupa tasarımı arayanlar için isim baskılı kupalar sade ve şık bir hediye seçeneği olabilir. Sevdiklerinizin isimlerini kupa üzerine yazdırarak son derece etkileyici armağanlar oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kupaların üzerine hediyeyi vereceğiniz kişinin hoşuna gidecek özel isimleri de ekleyebilirsiniz. Böylece sevdiğiniz kişilere manevi değeri yüksek, her gün kullanılacak bir hediye verebilirsiniz. İsimli kupaları, sizi daima hatırlamasını istediğiniz özel kişiler için de tercih edebilirsiniz. Kupa üzerine kendi adınızı yazdırabilir, sevgilinizin her an sizi hatırlamasını sağlayarak ilişkinize romantik bir dokunuş yapabilirsiniz. 
 
 
 

5.Anı Baskılı Kupalar

 
Unutulmaz hediye fikirleri arayanlar için anı baskılı kupalar duygusal bir armağan olabilir. Sosyal medya paylaşımlarınızı, kişisel mesajlaşmalarınızı ya da sizin için anısı olan herhangi bir görseli kupaların üzerine bastırabilirsiniz. Sizin için anlamlı ve anı dolu olan simgeleri de kupalara bastırabilirsiniz. Böylece sevdiğiniz kişilere vereceğiniz hediyelerin benzersiz bir görünüm sergilemesini ve çok özel bir anlam ifade etmesini sağlayabilirsiniz.
 

6.Hobi Baskılı Kupalar

 
Tasarım kupa fincan modellerini hediye olarak vermeyi tercih eden pek çok kişi, sevdiklerinin hobilerine yönelik tasarımlar arar. Bu konuda kararsız kalıyorsanız kupa üzerine, hediye edeceğiniz kişinin sevdiği bir fotoğrafı ya da ilgilendiği el sanatlarını simgeleyen görseller bastırabilirsiniz. Böylece özel baskılı kupasını keyifle kullanmasını sağlayabilir ve hediyenize manevi bir anlam katabilirsiniz.
 

7.Spor Baskılı Kupalar

 
Spor takımları, pek çok kişi için büyük önem taşır. Çok sayıda insan, desteklediği futbol ya da basketbol takımına dair detayları günlük yaşamında kullanmayı tercih eder. Eğer kupa hediye edeceğiniz kişi spora meraklıysa tuttuğu takımın renklerini yansıtan bir tasarım tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinize spor odaklı bir hediye vererek onun, desteklediği takımla daima yan yana olmasını sağlayabilirsiniz.
 

8.Edebiyat Baskılı Kupalar

 
Herkes sevdiği sözleri ve şiir dizilerini hayatının farklı alanlarında kullanmak ister. Pek çok yazar ve şair, kısa cümlelere çok sayıda anlam sığdırır ve milyonlarca insanı etkiler. Eğer edebiyat tutkunu birine tasarım kupa armağan etmeyi planlıyorsanız kupa üzerine sevdiği edebiyatçıların unutulmaz sözlerini bastırabilirsiniz. Böylece manevi değeri yüksek bir armağan sunabilir ve ilişkinizi edebiyatın gücü ile zenginleştirebilirsiniz.
 
 

9.Müzik Baskılı Kupalar

 
Müzik, herkesin keyifle ilgilendiği ve dinlediği sanat dalları arasında yer alır. Pek çok kişi sevdiği şarkılar ve sanatçılarla özel bir bağ kurar ve şarkı sözlerini hayatına dahil etmeyi tercih eder. Müzik tutkunu olan sevdiklerinizin hoşuna gidecek şarkı ve sanatçı görsellerini bir kupaya bastırarak onun bu isteğine yanıt verebilirsiniz. Müzik zevkini eşsiz bir armağana dönüştürerek unutulmaz hediyelere imza atabilirsiniz. 
 

10.Dizi ve Film Baskılı Kupalar

 
Diziler ve filmler, dünya üzerinde milyonlarca insana hitap eden ve duygusal olarak iz bırakan yapımlardır. Pek çok izleyici, kendilerini dizi ve filmlerle ifade ederken favori yapımlarının görsellerini de günlük hayatında sürekli görmek ister. Eğer baskılı kupa armağan edeceğiniz kişinin çok etkilendiği bir dizi ya da film varsa kupa baskısında o yapımı hatırlatan görseller kullanabilirsiniz. Böylece sevdiğiniz kişinin kendisi için özel anlam ifade eden yapımla bağını güçlendirebilir ve çok özel bir armağan verebilirsiniz.
 
Sevdiklerinize özel günlerde verebileceğiniz birbirinden şık hediyeler arıyorsanız kişiye özel baskılı kupa modellerini seçebilirsiniz. Tüm kupa baskılarınız için Baskimo’yu tercih edebilir, sevdiklerinize ve kendinize unutulmaz hediyeler sunabilirsiniz.
 
Son teknolojiden güç alan cihazları, online sipariş verme avantajı ile öne çıkan Baskimo sayesinde her türlü tasarımı kusursuz baskı kalitesinde alabilirsiniz. Siz de online baskı hizmetlerinden yararlanarak Baskimo farkı ile sevdiklerinize birbirinden şık baskılı kupa ve bardak modelleri armağan etme fırsatını yakalayabilirsiniz.